Uzlabo tavu angļu valodas izrunu!

Latvijā uzaugušajiem latviešu valodas runātājiem piemīt specifiskas izrunas kļūdas angļu valodā.

Politiķiem, muzikantiem, pat skolotājiem bieži sanāk nevajadzīgi smags akcents angļu valodā.

Tikai īsu laiku…ziedo un mācies!

Šobrīd kurss pieejams visiem, kas mani atbalsta ar ziedojumu sākot ar 5 Euro!

1)

4 diģitālas pašmācības stundas (7 Euro katra)

28 Euro

2)

Bonus! Bloom “Global Rock!” album (40 min apbalvota rock mūzika ar angļu valodas tekstu)

12,99 Euro

3)

Bonus! Mācību materiālu pieejamība ar updeitiem uz gadu

35 Euro

4)

Bonus! Brīvmatriālu pārskats (kur var angļu valodu bez maksas mācīties, un cik kvalitatīvi ir tie matriāli)

7 Euro

Vērtība

82,99 Euro

Tikai īsu laiku!

Visi, kas šodien kļūst par ziedotājiem un piekrīt man atsūtīt rakstisku kursa vērtējumu, saņems pateicībā šo mācību kursu (82,99 Euro vērtībā).

Kamdēļ izveidoju šo mācību kursu?

Vēlos lai katrs kursa dalībnieks piedzīvotu magnētisko laimes sajūtu, kad ciena valodu kurā runā, un patiešām cenšās to izrunāt pareizi.

Man ir atkārtoti uzkritis, klausoties mūsu Eirovīzijas dziedātājus, prezidentus, un politiķus, ka nu, dzirdami viņi nav sniegušies pēc pareizās palīdzības. Iekšēji jūtu, ka inteliģenta un vieda tauta nepieļautu kļūdainu izrunu, bet saprotu arī, ka valoda un izruna ir emocionāla lieta.

Tamdēļ cenšos ar sirdi un sapratni atbalstīt angļu valodas izrunas uzlabošanu visiem latviešiem!

Latviešu tauta ir tik tāli izplatījusies pa pasauli, esmu pārliecināts, ka mēs varam mācīties no “vietējiem,” kas ir dzimuši un uzauguši ārzemēs, piemēram, ja vēlamies iemācīties franču, vācu, vai angļu valodas.

Nevis, ka darīsim, kā esam vienmēr darījuši, mēs varam sniegties pēc mīļa un kompetenta atbalsta, un mums nekādīgi nav par mūsu kļūdām jākaunās!

Angļu valodas izruna mums, piemēram ar skaņu “th” vienārši netiek pareizi mācīta, bet es zinu, ka mēs varam “th”, “r”, un citas angliskās skaņas patiešām labi izrunāt, ja tik vien parāda kā turēt mēli, kā elot, un ja cenšās iejusties un atvērties jaunam piedzīvojumam.

Simboliski, vēlos lai mūsu tautas darbos, politikā, kopienās, un lēmumos, lai mēs nesekotu autoritātei kad viņa kļūdās, bet ka mēs apzināti dotu tam kas ir “skaistāks un labāks” priekšroku.

Man ir pareizā izglītība, un beidzu ar vērtējumu izcili…

Sekundīti apstājies un pavaicā sev:

Ja dažu stundu laikā varu saprast kādas ir manas galvenās izrunās kļūdas angļu valodā, kāpēc lai to neiemācos?

Galvenās angļu valodas izrunas kļūdas, tiem kuri ir Latvijā iemācījušies angliski runāt.

Apmierinošus vidus ceļus, ja vienkārši nesanāk tik dikti pareizi izrunāt — tā lai citi saprastu un tu kā runātājs var labi justies.

Elpošanas, lūpu, zobu, un mēles pozīcijas un kustības, lai varētu pareizāk izrunāt visas angļu valodas skaņas.

Drosmes vingrinājumus brīvi runāt angliski, pat ja tev ir nedrošība par tavām valodas spējām un zināšanām.

Rīkojies tagad!

Jo labāk citi runā, jo sliktāk liksies tava izruna…

Laba angļu valodas izruna trendo starp latviešiem. Dažu mūsu sportisti, piemēram, nu gandrīz vai bez akcenta runā – kamdēļ tad mūsu akadēmiķi vēl ar tik smagu akcentu?

Jo vairāk latviešu uzlabos savu angļu valodas izrunu, jo vairāk uzkritīs vecais akcents. Tā nepaliec. Itsevišķi ja esi mācību spēks.

Nopērc kursu, kaut vai pašmācības materiālus iegādājies, vai sarunājam stundas kōčingu.

Ja ir svarīga runa, dziesma, vai pasākums, sarunāsim pietiekami kōčingu, lai tu patiešām labi visu izrunātu!

100% Garantija no manīm personīgi!

Par diģitālo produktu (ne par pavadītām mācību stundām), 7 dienu laikā var mierīgi materiālus apskatīties, un atdot, ja neliekās derīgi.

Apskatāties 7 dienas, tur viss ir kā solīts un vajag, bet ja kaut kādu iemeslu dēļ, neliekas ka jums mani materiāli derēs uzlabot jūsu angļu valodas izrunu, tad 7 dienu laikā vienkārši pieprasiet jūsu naudiņu atpakaļ, un atdošu.

Par autoru

Dainis V. Michelis ir bijušās trimdas latvietis, kas dzima ASV un tagad dzīvo Latvijā. Izglītots komponists, viņš iet bioloģiskās sistēmas inžinieru kursos, sniedz uzņēmumiem un indivīdiem risinājumus un izgudrojumus, un māca dziesmu rakstīšanu, mūzikas kompozīciju, apzinātības spēku, IT tēmas, un angļu valodu.

© 2022 Angļu valodas izrunas uzlabošana. All Rights Reserved

RESULTS NOT GUARANTEED.

Mēs katrs atbildam par mūsu rezultātiem. Vienam nākās vieglāk angļu valodas izrunu uzlabot, citam nāk par labu vienkārši brīvi ar akcentu runāt un koncentrēties uz empātiskas savstarpējās sapratnes. Mēs varam Tev izstrādāt pieņemamu risinājumu, lai Tu justos patiešām labi angliski runājot, bet protams izrunas maiņas jāveic katram sev. Lai veicas!

© 2022 dainis. All Rights Reserved.