Kristīnes Misānes lietā…

Piedāvāju sekojošos ieteikumus atrast atrisinājumu.

Ieteikums par Valsts stāju

Bērnam ir tiesības uz abiem vecākiem. Vecākiem, ir tiesības un atbildība audzināt savus bērnus. Šķiršanās gadījumos, vardarbību nepierādot, bērna laika sadales pamats ir 50/50 pie tēva un mātes.

Par “apgādes tiesībām”

“Custody” “obsorge” “apgādes tiesības” ir viens vienīgs legāls murgs, kas ģimenēm traucē rūpēties par saviem bērniem. Valstīm ir jāatkāpjās no tagadējās kontroles, un no draudiem vecākiem atņemt bērnus, un no bērna tirgu veicināšanas. Bērnu atņemšana nav “biznes.”

Valstis var sniegt kalendāra iekārtošanas palīdzību, un to iesaku Latvijai, kā valstij, sniegt arī Misānes gadījumā.

Kontakts ar bērna tēvu

Bez apsūdzētāja, nepastāv tiesas process. Vai bērna tēvs ir izraisījis šo procesu?

Konstatēt, kādas apsūdzības pastāv

Vai kādas valstis stāv apsūdzētāja lomā? Tikai bērna tēvs? Ja tikai tēvs, sekojošo jautājumu vaicātu tēvam: “What would it take for you to drop the charges against Kristīne?”

…and then just wait

“What do you want out of this situation for Kristīne, yourself, and your children?”

…and again wait…

and “how does 6 months in South Africa and 6 months in Latvia sound?”

Nāknotne šim bērnam

Šī meitiņa būs gaiša, strādīga, gudra multikulturāls cilvēks. Mēs katrs visu ko esam pārdzīvojuši, nemaz nerunājot par mūsu vecāku un vecvecāku paaudzēm. Šis gadījums, itsevišķi ja tagad valstis adekvāti rīkosies, grūta fāze šei ģimenei, un pārvarāms bērnības traumatizējums bērniem.

 Sodi

Bērna māti uz 15 gadiem likt cietumā, dēļ tā, ka viņa “glābj savus bērnus no vardarbīga tēva” ir pēdējais absurds. Diemžēl, es pieņemu, ka pierādījumu trūkuma dēļ, Kristīne ir nonākusi cietumā. Ar abu vecāku publiskajiem apgalvojumiem, izklausās kā nelabvēlīgas attiecības, un ir labi ka šie vecāki ir šķīrušies.

Bez konkrētiem pierādījumiem, bērnam ir tiesības uz 50/50 ar saviem vecākiem. Ja ņems.

Vai var nākotnes sodus atlīdzināt ar jau nosēdēto laiku “apturē?”

Ko Latvija varētu piedāvāt?

Bērna laika sadalīšanas palīdzību. Varbūt Jāņi Latvijā un Ziemassvētki Dienvidāfrikā? Sākt ar svinībām, un šitik intensīvā konfliktā, nu, bērns izlido nākošos 8 gadus 1. jūnijā no DA uz LV un 1. decembrī no LV uz DA. Un vis.

Ja vecāki vienojās, valstis atkāpjās

Svarīgi katram, ir saprast, ka ja vecāki vienojās, tad valstis atkāpjās. Ja šie abi divi vecāki sazvanītos un parunātos par atrisinājumiem, ir iespējams, ka stundas laikā, gadījums beigtos. Tēvs atceļ apsūdzības pret māti, ja māte rakstiski sola ABC. Tēvs sagatavo dokumentus, māte izlabo, paraksta, un vis.

Tuvojoties rodās skaidrāka bilde

Ir viegli iekrist emocijās, ja sapratne ir miglā. Gadījuma epicentrā ir divi vecāki. Blakus stāvējošie nevar zināt par notikumiem starp viņiem, tātad vajag veicināt vecāku sadarbību.

Esmu sakopojis dažus rakstus un citātus pārdomām…

 

 

 

 

 

 

 

Dear Latvians….I am a Latvian American in South Africa and know all the people involved personally. Kristine was a dear and valued friend who left me and her other friends in an instant, without notice. Even friends have flaws and we haven’t heard from her in almost 2 years. That rests heavily on my shoulders. She is a very good mother but broke the law in a very mischievous way both civil and criminal. Both parents are decent and capable people who deserve rights to their daughter, not only the mother. In order for the father to get his rights back, sadly, this is the only way whether you like it or not. Little is shared on the media of the true story and sequence of events and calculations. I’m in a difficult situation and believe the video from father Johan is 100% accurate. I understand your emotional outcry for your citizen but in reality you don’t know the facts or have the evidence or know all the players in this story. I do. My wish is for a trial that is fair and just with a result where both parties will have rights to their daughter. Just think….if Kristine was released to Latvia, how would father ever see his princess again? He is a honorable man and too has suffered without any clarity for almost 2 years. Be cautious of your interpretation and judgment of the facts. I have and always will be neutral in this regard. I trust the justice system in South Africa and will support Kristines return to Latvija. My heartfelt sympathies to both sides of the family and their struggles to find a solution to a very complicated issue. I will cooperate with Latvian authorities if needed. So, be gentle and mindful of the law and remain positive that in the end a clear verdict could be attained.

Jautājumi

  1. Meitiņas tēvs ieradās Latvijā, un viņam neļāva savu meitu redzēt? Vai patiešām?
  2. Kuras apsūdzības pastāv, un kuŗš kuru apsūdz?
  3. Vai šiem abiem diviem vecākiem ir kontakts ar viens otru? Kā to var veicināt, lai viņi šo lietu atrisinātu savstarpēji?

Iespēja Kristīnei iet ofensīvā

Katru pārkāpumu. Katru person. Oficiāli un personīgi. Apsūdzēt. Neatlaidīgi. Vēlreiz. Un vēlreiz. 

xVīru: BlackMail, Extortion, Assault

ValstsPersonas: nepamatotu ieslodzījumu, bērnu sadalīšanu no mātes, traumatizējumus

Ieslodzītājus: kooperāciju ar cilvēktiesību pārkāpumiem. Vajag viņu vārdus, uzvārdus, personīgās adreses, darba adreses un kontaktus. 

Kā? Sākt iesniegumiem policijai. Tad ar tiesas iesniegumiem. 

Pašnoteiktas soda summas: nepamatoti mani var turpināt ieslodzīt par 3.000 Euro dienā. Jā par to smiesies. Bērnu atdalīšanu no mātes vēl 2.500 dienā. utml. 

Accountability Statements: katram noziedzniekam likt parakstīt vienu “Accountability Statement.” Neparakstīs. Sniegt “Notices of liability.” 

Responses

dainis w michel