Valsts darbinieku e-pasta saraksts

Uzruna epasta adrese
Sveiks Aldi! Aldis.Adamovics@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Adamsons@saeima.lv
Sveiks Valērij! Valerijs.Agesins@saeima.lv
Sveiks Arvil! Arvils.Aseradens@saeima.lv
Sveiks Uldi! Uldis.Augulis@saeima.lv
Sveika Krista! Krista.Baumane@saeima.lv
Sveika Dagmāra! Dagmara.BeitnereLeGalla@saeima.lv
Sveika Iveta! Iveta.BenhenaBekena@saeima.lv
Sveiks Raimond! Raimonds.Bergmanis@saeima.lv
Sveika Dace! Dace.Bluke@saeima.lv
Sveiks Aldi! Aldis.Blumbergs@saeima.lv
Sveiks Mārtiņ! Martins.Bondars@saeima.lv
Sveiks Uldi! Uldis.Budrikis@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Butans@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Cielens@saeima.lv
Sveiks Boriss! Boriss.Cilevics@saeima.lv
Sveika Anda! Anda.Caksa@saeima.lv
Sveiks Gundar! Gundars.Daudze@saeima.lv
Sveiks Sergej! Sergejs.Dolgopolovs@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Dombrova@saeima.lv
Sveiks Vjačeslav! Vjaceslavs.Dombrovskis@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Duklavs@saeima.lv
Sveiks Ilmār! Ilmars.Duritis@saeima.lv
Sveiks Raivi! Raivis.Dzintars@saeima.lv
Sveiks Gati! Gatis.Eglitis@saeima.lv
Sveiks Krišjāni! Krisjanis.Feldmans@saeima.lv
Sveiks Aivar! Aivars.Geidans@saeima.lv
Sveiks Aldi! Aldis.Gobzems@saeima.lv
Sveika Inga! Inga.Goldberga@saeima.lv
Sveika Marija! Marija.Golubeva@saeima.lv
Sveiks Kaspar! Kaspars.Girgens@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Iesalnieks@saeima.lv
Sveika Inese! Inese.Ikstena@saeima.lv
Sveika Ilze! Ilze.Indriksone@saeima.lv
Sveika Janīna! Janina.Jalinska@saeima.lv
Sveiks Ritvar! Ritvars.Jansons@saeima.lv
Sveiks Andrej! Andrejs.Judins@saeima.lv
Sveiks Juri! Juris.Jurass@saeima.lv
Sveiks Nikolaj! Nikolajs.Kabanovs@saeima.lv
Sveiks Artuss! Artuss.Kaimins@saeima.lv
Sveiks Ojār! OjarsEriks.Kalnins@saeima.lv
Sveiks Andri! Andris.Kazinovskis@saeima.lv
Sveiks Aleksandr! Aleksandrs.Kirsteins@saeima.lv
Sveiks Andrej! Andrejs.Klementjevs@saeima.lv
Sveiks Ivan! Ivans.Klementjevs@saeima.lv
Sveiks Rihard! Rihards.Kols@saeima.lv
Sveiks Rihard! Rihards.Kozlovskis@saeima.lv
Sveika Ieva! Ieva.Krapane@saeima.lv
Sveiks Armand! Armands.Krauze@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Krisans@saeima.lv
Sveiks Edgar! Edgars.Kucins@saeima.lv
Sveiks Māri! Maris.Kucinskis@saeima.lv
Sveika Janīna! Janina.Kursite-Pakule@saeima.lv
Sveika Janīna! Janina.Kursite@saeima.lv
Sveiks Ainar! Ainars.Latkovskis@saeima.lv
Sveiks Ati! Atis.Lejins@saeima.lv
Sveika Inese! Inese.Libina-Egnere@saeima.lv
Sveika Regīna! Regina.Locmele@saeima.lv
Sveika Eva! Eva.Martuza@saeima.lv
Sveika Linda! Linda.Medne@saeima.lv
Sveiks Māri! Maris.Mozvillo@saeima.lv
Sveika Anita! Anita.Muizniece@saeima.lv
Sveika Ināra! Inara.Murniece@saeima.lv
Sveiks Romān! Romans.Naudins@saeima.lv
Sveiks Ralf! Ralfs.Nemiro@saeima.lv
Sveiks Vladimir! Vladimirs.Nikonovs@saeima.lv
Sveiks Vitālij! Vitalijs.Orlovs@saeima.lv
Sveika Evija! Evija.Papule@saeima.lv
Sveiks Daniel! Daniels.Pavluts@saeima.lv
Sveika Ramona Ramona.Petravica@saeima.lv
Sveiks Igor Igors.Pimenovs@saeima.lv
Sveiks Artūr! ArtursToms.Pless@saeima.lv
Sveiks Ērik! Eriks.Pucens@saeima.lv
Sveiks Ivar! Ivars.Puga@saeima.lv
Sveiks Juri! Juris.Rancans@saeima.lv
Sveika Dana! Dana.Reizniece-Ozola@saeima.lv
Sveiks Ivan! Ivans.Ribakovs@saeima.lv
Sveika Inguna Inguna.Ribena@saeima.lv
Sveiks Sandi! Sandis.Riekstins@saeima.lv
Sveiks Artūr! Arturs.Rubiks@saeima.lv
Sveika Dace! Dace.Ruksane-Scipcinska@saeima.lv
Sveiks Andri! Andris.Skride@saeima.lv
Sveika Karina! Karina.Sprude@saeima.lv
Sveika Julija! Julija.Sepanenko@saeima.lv
Sveiks Didzi! Didzis.Smits@saeima.lv
Sveiks Edvin! Edvins.Snore@saeima.lv
Sveiks Mārtiņ! Martins.Steins@saeima.lv
Sveika Ļubova! Lubava.Svecova@saeima.lv
Sveiks Edmund! Edmunds.Teirumnieks@saeima.lv
Sveika Vita Anda! VitaAnda.Terauda@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Tutins@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Urbanovics@saeima.lv
Sveiks Viktor! Viktors.Valainis@saeima.lv
Sveika Inese! Inese.Voika@saeima.lv
Sveiks Jāni! Janis.Vucans@saeima.lv
Sveiks Ati! Atis.Zakatistovs@saeima.lv
Sveika Evita! Evita.Zalite-Grosa@saeima.lv
Sveiks Ivar! Ivars.Zarins@saeima.lv
Sveiks Reini! Reinis.Znotins@saeima.lv
Sveiks Normund! Normunds.Zunna@saeima.lv

 

. Guntra.Rinke@saeima.lv
Ina.Klavina@saeima.lv
Dace.Balode@saeima.lv
Anda.Catlaka@saeima.lv
Kristine.Rascevska@saeima.lv
Zane.Lukasevica@saeima.lv
Andrejs.Kovalovs@saeima.lv
Nora.Ventaskraste@saeima.lv
Maija.Titava@saeima.lv
Ieva.Feldmane-Volmslija@saeima.lv
saskana@saeima.lv
kpvlv@saeima.lv
konservativie@saeima.lv
attistibaipar@saeima.lv
nacionala.apvieniba@saeima.lv
zzs@saeima.lv
jauna.vienotiba@saeima.lv
arlietu.komisija@saeima.lv
budzeta.komisija@saeima.lv  
juridiska.komisija@saeima.lv
cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
aizsardzibas.komisija@saeima.lv
pasvaldibas.komisija@saeima.lv
tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
sociala.komisija@saeima.lv
mandatu.komisija@saeima.lv
pieprasijumu.komisija@saeima.lv
revizijas.komisija@saeima.lv
drosibas.komisija@saeima.lv
saliedetibas.komisija@saeima.lv
eiropas.komisija@saeima.lv
ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
atr@saeima.lv
Dina.Meistere@saeima.lv
Sandra.Paura@saeima.lv
Juris.Vigulis@saeima.lv
Inese.Grumolte-Lerhe@saeima.lv
Lelde.Rafelde@saeima.lv
Maris.Zelcs@saeima.lv
Ieva.Viluma@saeima.lv
Zigmars.Gratkovskis@saeima.lv
Aldis.Spagis@saeima.lv
Vija.Kancane@saeima.lv
Ivars.Soms@saeima.lv
Uldis.Dreimanis@saeima.lv
Laura.Osleja@saeima.lv
Laura.Upite@saeima.lv
Liena.Puise@saeima.lv
Aija.Vintere@saeima.lv
Skaidrite.Rudzisa@saeima.lv
Ilze.Kairisa@saeima.lv
Ilze.Zascinska@saeima.lv
Martins.Balodis@saeima.lv
Guntis.Stungrevics@saeima.lv

 

 

 

Fwd: PCR Testa Spēja Identificēt Infekciju Ir Viltota — Ārkārtas Situācijas Izsludināšana ir Bīstama un Nevietā

Dārgā Attīstībai Par Partija!

Priecāšos, ja palīdzēsiet novērst ārkārtas situācijās izsludināšanu, un dosiet ziņu vai izdevās. Mums tiešām ir nākotnes paaudzes jāsargā.  -dainis

Dēļ šadas infekcijas ārkārtas situācijas izsludināšana ir bīstama un nevietā

Infection Fatality Ratio
0-19 years: 0.00003
20-49 years: 0.0002
50-69 years: 0.005
70+ years: 0.054

https://www.cdc.gov/coronaviru…arios.html

============ Forwarded message ============
From: Dainis Michel <dainis@dainis.net>
To: “saeima”<saeima@saeima.lv>
Cc: “pasts”<pasts@vp.gov.lv>, “JanisBordans”<Janis.Bordans@tm.gov.lv>, “krisjaniskarins”<krisjanis.karins@mk.gov.lv>, “ilzevinkele”<ilze.vinkele@vm.gov.lv>, “artispabriks”<artis.pabriks@mod.gov.lv>
Date: Wed, 04 Nov 2020 15:40:01 +0200
Subject: PCR Testa Spēja Identificēt Infekciju Ir Viltota — Ārkārtas Situācijas Izsludināšana ir Bīstama un Nevietā
============ Forwarded message ============

Jūsu zināšanai
Sveiks! Nu paīstam tagad ir jābeidz ar kovidkultismu Latvijā, un nekādīgi nevajag ieviest ārkārtas situāciju…

Ar viltotu testu kā pamatu, nedrīkst ārkārtas situāciju izsludināt.

Ārsts, kas PCR testu pārdeva Eiropai ir pat savu disertāciju viltojis. Ir par mūsu slimajiem jāgādā ar cieņu un ar godu, nevis jāspīdzina pārējie.

Maskas – kaitīgas
Distance – kaitīga
Lokdauni – galina vairāk nekā glājb
Izolācija – kaitīgāka pat par pīpēšanu

Kodolīgu ieskatu varat gūt noskatoties Dr. Reiner Fuellmich-a legālo presentāciju šeit:

https://www.bitchute.com/video…FW3hwuyBc/

Ļauni ļaudis, ļauna diena
Stūma tautu lejiņā;
Dieviņš ņēma pie rociņas,
Veda tautu kalniņā.

No sirds jums lūdzu izlasīt sekojošo pārskatu
https://dainis.net/latvija/nek…u-latvija/
atsaukt “ārkārtas situāciju,” un neturpināt ar jel kādu pandēmismu vai kovidkultismu.

Pandēmisms lūdzu ir jauna, uzspiesta kultu reliģija ar neveselīgiem kulta rituāliem: masku valkāšana, distancēšanās, lokdauni, izolācija, un pārmērīga dezinfekciju līdzekļu lietošana. Valsts nedrīkst jaunu reliģiju Latvijas iedzīvotājiem uzspiest.

Ja jums vajag palīdzību vai aizsardzību kā whistleblower, lūdzu dariet to zināmu attiecīgām personām jums drošā veidā. Varat arī kontaktēt mani personīgi, un es stāšos par jūsu aizsardzību.

Isksatiet lūdzu manas publikācijas — mēs nesastopamies are pandēmiju bet ar pandēmistiem, un lūdzu par mūsu slimajiem ir jāgādā attiecīgi, un pārējie jāatstāj mierā.

https://dainis.net/blog/

Mums ir izveidojusies Tautas Kabinets, kas tagad rīkosies MK atspēkot no teikšanas sakarā ar veselības jautājumiem.

Zvaniet lūdz KNAB, ja jums ir zināmi kukuļi sakarā ar WHO un citām noziedzīgān iestādēm, kas maldina tautu, un cenšās mūs pieradināt pie personas neaizskaramības pārkāpumiem.

Atbildiet mierīgi uz šo epastu un labrpāt izmainīsimies domām, kā varar dziesmu svētkus glābt neizveidojot no mūsu tautas svētkiem medicīnisku eksperimentu kurā var sterilzēt mūsu jauniešus un iepotēt vēzi.

Nometīsim kovidkulta važas, kopā. Darat man zināmu, kā es Jums varu palīdzēt.

Esmu gatavs palīdzēt gādāt dokumentus un uzņemt kontaktus, lai sēdēm un mediju avotiem būtu pietiekamu: dokumentāciju, pētījumu, zinātnieku, ārstu, ekspertu, utml., lai varētu pārliecināties un šo kovidkultisma vilni apstādināt, pirms tas mūsu tautu nosmacina.
——————————————
Bīstamību tautai var pareģot ne tikai ar standarda imunolōģiju un virolōģiju (Prof. Bhakdi, Wittowski, u.c.), bet arī ar notikumiem kā Sturgis Motorcycle Rally…
450.000 piedalījās Sturgis mocīša rally-ā varēja secināt varbūt vienu nāves gadījumu

https://eu.usatoday.com/story/…458606001/

Laikam starp 0,02 un 0,09% inficētiun — viens varbūt miris. Viens no 450.000.

Tātad: dziesmu svētki var notikt, ejam strādāt, maskas atkritumos, kovidkultistus cietumā un lūdzu PCR tests ir absolūti viltots. Tas kas Eiropai un arī mums to pārdeva, viņš savu disertāciju viltoja un tagad slēpjās no Fuellmich-a advokātu komandas.

——————————————
Ārkārtas situācijas izsludināšana ir jānovērš.

On the 28 February 1933, President Hindenburg signed the Emergency Decree for the Protection of the German People. This decree suspended the democratic aspects of the Weimar Republic and declared a state of emergency.This decree gave the Nazis a legal basis for the persecution and oppression of any opponents, who were be framed as traitors to the republic. People could be imprisoned for any or no reason.The decree also removed basic personal freedoms, such as the freedom of speech, the right to own property, and the right to trial before imprisonment. Through these aspects the Nazis suppressed any opposition to their power, and were able to start the road from democracy to a dictatorship.

https://www.theholocaustexplai…cy-powers/

Sirsnībā,dainis v. michelis

PS: Fizisko adresi šobrīd atturēšu, bet esmu ar mieru runāt pa telefonu, tikties, utml. bet es bez jokiem jūtos apdraudēts — itsevišķi ja izsludina ārkārtas situāciju, jo Jānis Bordāns rīta televīzijā pateica, ka “cerams nebūs FB info izplatītāji jāapcietina.” Es info publicēju FB platformā regulāri, un jūtu akūtu draudu dēļ tā ka zinātnieku un ārstu konferences un video lekcijas un intervijas tulkoju latviešu valodā, un tās apspriežu kopā ar skatītājiem.

Kopija Policijai jo nevēlos būt apdraudēts, pat no Jāņa Bordāna paša.

PPS: Mana vēlme bija šo epastu sūtīt katram Saeimas deputātam, bet mana epasta adrese tika bloķēta. Es nespamoju, es informēju, un man ir tiesības zināt kurš ir atvērts Latviju no kovidkultisma ietekmes sargāt.

Ārsti un organizācijas, kas māk palīdzēt:

Bartlett,
Bhakdi,
Buttar,
Cheng,
Kaufman,
Kettner,
Mikovits,
Püschel,
Raoult,
Shiva,
Wittkowski
Wodarg,
Zelenko

https://www.fuellmich.com/dr-r…fuellmich/
https://www.mwgfd.de/
https://docs4opendebate.be/en/…
https://acu2020.org/
https://worlddoctorsalliance.c…om/

——————————
Budesonide inhalations: Dr. Bartlett

Dr. Zelenko protokol:
Hydroxychloroquine 200mg twice a day for 5 days
Zinc sulfate 220mg once a day for 5 days
Azithromycin 500mg once a day for 5 day

Dr. Cheng protokol: IV vitamin C

Dr. Shiva protokol: vitamins A, D, C + iodine
——————————-
Infection Fatality Ratio
0-19 years: 0.00003
20-49 years: 0.0002
50-69 years: 0.005
70+ years: 0.054

https://www.cdc.gov/coronaviru…arios.html
————————————-

• In Tunevall’s 1991 study, a general surgical team wore no masks in half of their surgeries for two years. After 1,537 operations performed with masks, the wound infection rate was 4.7%, while after 1,551 operations performed without masks, the wound infection rate was only 3.5%.

• A review by Skinner and Sutton in 2001 concluded that “The evidence for discontinuing the use of surgical face masks would appear to be stronger than the evidence available to support their continued use.”

• Lahme et al., in 2001, wrote that “surgical face masks worn by patients during regional anaesthesia, did not reduce the concentration of airborne bacteria over the operation field in our study. Thus they are dispensable.”

• Figueiredo et al., in 2001, reported that in five years of doing peritoneal dialysis without masks, rates of peritonitis in their unit were no different than rates in hospitals where masks were worn.

• Bahli did a systematic literature review in 2009 and found that “no significant difference in the incidence of postoperative wound infection was observed between masks groups and groups operated with no masks.”

• Surgeons at the Karolinska Institute in Sweden, recognizing the lack of evidence supporting the use of masks, ceased requiring them in 2010 for anesthesiologists and other non-scrubbed personnel in the operating room. “Our decision to no longer require routine surgical masks for personnel not scrubbed for surgery is a departure from common practice. But the evidence to support this practice does not exist,” wrote Dr. Eva Sellden.

• Webster et al., in 2010, reported on obstetric, gynecological, general, orthopaedic, breast and urological surgeries performed on 827 patients. All non-scrubbed staff wore masks in half the surgeries, and none of the non-scrubbed staff wore masks in half the surgeries. Surgical site infections occurred in 11.5% of the Mask group, and in only 9.0% of the No Mask group.

• Lipp and Edwards reviewed the surgical literature in 2014 and found “no statistically significant difference in infection rates between the masked and unmasked group in any of the trials.” Vincent and Edwards updated this review in 2016 and the conclusion was the same.
————————————-

Find the Rosenau study from 1918

Related Articles

Responses

  1. Aldis.Adamovics@saeima.lv;
    Janis.Adamsons@saeima.lv;
    Valerijs.Agesins@saeima.lv;
    Arvils.Aseradens@saeima.lv;
    Uldis.Augulis@saeima.lv;
    Krista.Baumane@saeima.lv;
    Dagmara.Beitnere-LeGalla@saeima.lv;
    Iveta.Benhena-Bekena@saeima.lv;
    Raimonds.Bergmanis@saeima.lv;
    Dace.Bluke@saeima.lv;
    Aldis.Blumbergs@saeima.lv;
    Martins.Bondars@saeima.lv;
    Uldis.Budrikis@saeima.lv;
    Janis.Butans@saeima.lv;
    Janis.Cielens@saeima.lv;
    Boriss.Cilevics@saeima.lv;
    Anda.Caksa@saeima.lv;
    Gundars.Daudze@saeima.lv;
    Sergejs.Dolgopolovs@saeima.lv;
    Janis.Dombrava@saeima.lv;
    Vjaceslavs.Dombrovskis@saeima.lv;
    Janis.Duklavs@saeima.lv;
    Ilmars.Duritis@saeima.lv;
    Raivis.Dzintars@saeima.lv;
    Gatis.Eglitis@saeima.lv;
    Krisjanis.Feldmans@saeima.lv;
    Aivars.Geidans@saeima.lv;
    Aldis.Gobzems@saeima.lv;
    Inga.Goldberga@saeima.lv;
    Marija.Golubeva@saeima.lv;
    Kaspars.Girgens@saeima.lv;
    Janis.Iesalnieks@saeima.lv;
    Inese.Ikstena@saeima.lv;
    Ilze.Indriksone@saeima.lv;
    Janina.Jalinska@saeima.lv;
    Ritvars.Jansons@saeima.lv;
    Andrejs.Judins@saeima.lv;
    Juris.Jurass@saeima.lv;
    Nikolajs.Kabanovs@saeima.lv;
    Artuss.Kaimins@saeima.lv;
    Ojars.Kalnins@saeima.lv;
    Andris.Kazinovskis@saeima.lv;
    Aleksandrs.Kirsteins@saeima.lv;
    Andrejs.Klementjevs@saeima.lv;
    Ivans.Klementjevs@saeima.lv;
    Rihards.Kols@saeima.lv;
    Rihards.Kozlovskis@saeima.lv;
    Ieva.Krapane@saeima.lv;
    Armands.Krauze@saeima.lv;
    Janis.Krisans@saeima.lv;
    Edgars.Kucins@saeima.lv;
    Maris.Kucinskis@saeima.lv;
    Janina.Kursite-Pakule@saeima.lv;
    Kursite.Janina@saeima.lv;
    Ainars.Latkovskis@saeima.lv;
    Atis.Lejins@saeima.lv;
    Inese.Libina-Egnere@saeima.lv;
    Regina.Locmele@saeima.lv;
    Eva.Martuza@saeima.lv;
    Linda.Medne@saeima.lv;
    Maris.Mozvillo@saeima.lv;
    Anita.Muizniece@saeima.lv;
    Inara.Murniece@saeima.lv;
    Romans.Naudins@saeima.lv;
    Ralfs.Nemiro@saeima.lv;
    Vladimirs.Nikonovs@saeima.lv;
    Vitalijs.Orlovs@saeima.lv;
    Evija.Papule@saeima.lv;
    Daniels.Pavluts@saeima.lv;
    Ramona.Petravica@saeima.lv;
    Igors.Pimenovs@saeima.lv;
    Arturs.Toms.Pless@saeima.lv;
    Eriks.Pucens@saeima.lv;
    Ivars.Puga@saeima.lv;
    Juris.Rancans@saeima.lv;
    Edgars.Tavars@saeima.lv;
    Ivans.Ribakovs@saeima.lv;
    Inguna.Ribena@saeima.lv;
    Sandis.Riekstins@saeima.lv;
    Arturs.Rubiks@saeima.lv;
    Dace.Ruksane@saeima.lv;
    Andris.Skride@saeima.lv;
    Karina.Sprude@saeima.lv;
    Julija.Stepanenko@saeima.lv;
    Didzis.Smits@saeima.lv;
    Edvins.Snore@saeima.lv;
    Martins.Steins@saeima.lv;
    Lubova.Svecova@saeima.lv;
    Edmunds.Teirumnieks@saeima.lv;
    Vita.Anda.Terauda@saeima.lv;
    Janis.Tutins@saeima.lv;
    Janis.Urbanovics@saeima.lv;
    Viktors.Valainis@saeima.lv;
    Inese.Voika@saeima.lv;
    Janis.Vucans@saeima.lv;
    Atis.Zakatistovs@saeima.lv;
    Evita.Zalite-Grosa@saeima.lv;
    Ivars.Zarins@saeima.lv;
    Reinis.Znotins@saeima.lv;
    Normunds.Zunna@saeima.lv