11.11.2020 11tais tramvajs

Mani informēja, ka ja organizēju kaut kādu “piektu”, ka tad varētu nonākt cietumā.

Tātad es iešu pa KB ielu pastaigāties, un kā es saprotu, citi arī.

Tad tā spontāni sarunāsim ko darīt. Mans personīgais plāns sev, ir ka iekāpšu tramvajā vienā pieturā, braukšu dažas stacijas, būšu live-ā un izdziedāšu dažas izvēlētas dziesmas.

Doma ir protams samaksāt par ceļu, bet izbraukt pieturas kur kontroles nav. Doma ir veiksmīgi izbraukt un izteikt ka tajā braucienā cilvēktiesības ir pirmā vietā. Ka katram tajā braucienā, pēc augstākiem, bet ne pēc šobrīd īslaicīgi kropļotiem Latvijas likumiem, tiek medicīniskās cilvēktiesības garantētas.

Tas nozīmē, ka skaļi pateikšu, ka tajā braucienā, tautas kabinets ir mūsu valdības, ieskaitot Saeimas, Ministru Kabineta, kā arī kontrolieru un policijas, pilnvaras visos medicīnas jautājumos, atspēkojusi.

Vai varbūt es kā dvēsele, esmu manam dzīves ceļam, pasaules valdību, Latvijas Saeimas un Ministru Kabineta, kā arī kontrolieru un policijas, pilnvaras, visos medicīnas jautājumos, atspēkojis. Tātad personīgā formulējumā.

Es deklarēju Latviju kā valsti kurā uz mūžīgiem laikiem indivīdu un vecāku medicīniskās cilvēktiesības tiek respektētas.

Šis teikums man vēl nav labi izveidots latviešu valodā:

Adults have the human right to make private medical decisions for themselves and their children.

Pacentīšos:

Ir pieaugušo cilvēktiesības privāti medicīniski lemt par sevi un saviem bērniem

privāti medicīniski lēmumi

visos medicīniskos lēmumos…

Pieaugušajiem ir cilvēktiesības privāti lemt par sevi un saviem bērniem visos medicīniskos jautājumos.

…nav vēl optimāli.

Pieaugušo cilvēktiesības ieskaita privāti lemt par sevi un saviem bērniem visos medicīniskos jautājumos. Es lemju masku nevilkt, jo es saprotu, ka tās ir veselībai un sabiedrībai kaitīgas. Es noraidu jelkādu centienu pārkāpt manas personas neaizskaramību, pat ja tagad 75 Saeimas locekļi ir lēmuši kļut par kriminālnoziedzniekiem, un pavēlēt policistiem, uzņēmējiem, sargiem un kontrolierem kļūt par cilvēktiesību pārkāpējiem.

Man patiešam likumdošana par “piketiem un gājieniem” absolūti nav skaidra. Kā biju sapratis, Latvija ir demokrātiska valsts kurā pulcēšanās tiesības ir garantētas. Tagad man brīdina, ka mani varētu arestēt, ka vēlos stāties par jēgu, sapratni, precīzu zinātni, un par personīgo brīvprātīgo informēto pašnoteikšanu visos medicīniskajos lēmumos — itsevišķi sakarā ar manu nāves dienu un dvēseles atvada laiku.

Tikai jo ir ienesīgi kontrolēt valsts iedzīvotājus, nenozīmē, ka es tam piekrītu, un ka tagadējais kovidkulta centiens ieviest medicīnisku diktatūru būs veiksmīgs.

Pastāv arī iespēja, ka pandēmistus arestēs un apstādinās – nevis brīvos elpotājus un tramvajā dziedātājus.

Vēl viens jēdziens, kas man nav skaidrs latviski ir “proxy.”

Assault by proxy nozīmē, ka kāds kādu citu pierunā, kādu citu piekaut.

“By proxy” ir tā pavēlētāja noziegums, kas pavēl, bet neizpilda.

Saeima ir lēmusi “by proxy” spiedus kārtā katru Latvijas iedzīvotāju “assault-ēt,” jo ne tikai satversmē bet veselā rindā cilvēktiesību konvencijās un deklarācijās, mūsu personīgā brīvprātīgā informētā pašnoteikšana visos medicīniskajos lēmumos tiek sargāta.

tā iznāk laba frāze

“Mūsu personīgā brīvprātīgā informētā pašnoteikšana visos medicīniskajos lēmumos tiek sargāta.”

Ienāk prātā:

 1. Ar mani vispāri tikai drīkst sazināties cilvēki kas pārņem pilnu atbildību pār sevi un savām rīcībām
 2. Es iešu pa KB ielu rīt pastaigāties. Ar ģitāru. Apm 18os.
 3. Lietojot FB paziņos kur pa 11to tramvaju ir stacionētā prettiesiskā Latvijai un tās nākotnei ļaunprātīgi skādējošā, cilvēktiesību pārkāpošā, kontrole
 4. Kad būs izdevība, es iekāpšu tramvajā un pabraukšu dažas stacijas izdziedot vienu vai vairākas dziesmas par brīvību. Aicināšu visiem klātesošiem sajust tajā braucienā, tajā momentā, bez kontrolieriem, ka viņu personīgā brīvprātīgā informētā pašnoteikšana visos medicīniskajos lēmumos tiek sargāta. Tas nozīmē, ka maskas var protams vilkt vai nevilkt, jo katrs to personīgi lemj. Aicināšu baudīt cik jauki tas jūtās, būt vidē, kurā respektē personas neaizskaramību un pašnoteikšanās tiesības.
 5. Ja būs kontrole un it kā “pieķers,” tad būs jādomā uz vietas ko darīt, viena iespēja ir vienkārši policijai iedot vārdu sarakstu, zinot ka citos fašistu varas pārņemšanās vēsturiskās fāzēs, valdības patiesības cīnītājis ir vienkārši nošāvis. Pieņemu, ka netiksim rīt ne “pieķerti” ne nošauti.
 6. Es pats nekādīgi nepiekrītu ka man policists vai kontrolieris skartu. Es pat negribu ar viņiem runāties. Iespējams ka nerunāšos, ja būs vajadzība. Griezīšu muguru. Neteikšu nekā. Lūgšu Dievam, uz ceļiem, ar muguru pagrieztu vardarbīgai fašistu kontrolei. Uzticēšos, ka mani nesasitīs un neaiztiks.
 7. Vai tiešām mūsu tautieši nesprot, ka viņu tiesības būt kopā ar viņu mīļajiem, viņu nāves dienā — šobrīe tiek tirgota? Masku valkāšana dod valdībai iespēju arī ieviest citus, vēl kaitīgākus likumus, un vēsture mums māca, ka tas ir uz mata kas notiekās (un jau citās valstīs ir noticies).
 8. Ja kādu bez maskas, ieskaitot mani, cenšās apsūdzēt par citu cilvēku apdraudēšanu, tad tas būtu jāpierāda — un to tikai feikzinātne var it kā pierādīt. Par tramvajas braucieniem un pasažieru drošību es atsaucos uz:
  1. Sekokošiem ārstiem un zinātniekiem: Dr. Bartlett, Bhakdi, Buttar, Cheng, Kaufman, Kettner, Mikovits, Püschel, Raoult, Shiva, Wittkowski, Wodarg, Zelenko, u.c.
  2. Sekojošām internacionālām deklarācijāmu un konvencijām: The Nuremberg Code, The Universal Declaration of Human Rights, The International Covenant on Civil and Political Rights, The Convention on the Rights of Persons with Disabilities, The Convention for the Protection of Human Rights and Dignity of the Human Being with regard to the Application of Biology and Medicine, un Latvijas valsts satversmi
  3. Kā arī konkrēti par pulcēšanos: Sturgis motorcycle rally, Berlīnes cilvēktiesību protestu gājieniem, ASV rasu vienlīdzības protestiem, Austrālijas un citu valsts jūrmalas baudīšanas pulcēšanās protestu kustībām, kā arī 10.10.2020 Rīgas balli
   1. Izvelkot vienu no vairākiem piemēriem. 450.000 piedalījās Sturgis mocīša rally-ā. Varēja secināt VARBŪT vienu nāves gadījumu.
   2. https://eu.usatoday.com/story/…458606001/
   3. Sturgis — laikam starp 0,02 0,09% inficēti, un viens varbūt miris. Viens no 450.000.
   4. Tātad: dziesmu svētki var notikt, ejam strādāt, maskas miskastē, un kovidkultistus cietumā.
  4. Secinājums ir, ka “bez maskām” pulcēties nav bīstami, un brīva elpošana ir cilvēktiesība.
 9. Balstu savu rīcību arī uz tāk, ka PCR testa spēja identificēt infekciju ir viltota. Reiner Fuellmich-a advokātu komanda ir tā pati kas pret Volkswagen dīzeļa skandālā uzvarēja, un lika VW izmaksāt 31 miljardus. Christians Drostens, kas Eiropai un arī mums savu izveidoto PCR testu pārdeva, ir savu disertāciju viltojis un tagad slēpjās no Fuellmich-a advokātu komandas. Diemžēl, mūsu vadošā publiskā medicīniskā valsts valdība seko viltotam ārstam, bet man tas nav jādara un es to nedaru.
 10. Centiens būs samaksāt par braucienu, padziedāt dažu staciju braucienu garumā. Un izkāpt bez kontroles. FBā, visiem priekšā, bez jeb kādām slepenām akcijām, FB personīgajā grupas čatā, pavaicāšu kur ir kriminālā kontrole. VIŅI ir noziedznieki. Ne medicīnisko cilvēktiesību sargi. Būs jāredz vai valsks policija tiešām grib kļūt par Gestapo, par noziedzīgiem fašistiem, kas tautu sasit nošauj kontrolē un iebiedē.
 11. Ja ir saskarsme ar kontroli, tad FB lūgsim cik vien daudz cilvēkiem iekāpt tajā vagonā. Es pieņemu, ka ausekļa ielā varētu būt kontrole, un neapšaubu sekojošo noriti: iekāpju kontrolei priekšā, kontrole iekāpj ar mani. Tramvajs brauc 10cm, man liek izkāpt. Es griežu kontrolei muguru. Problēma ir, ka te patiešām ir runa par brutālām fašistu policijas rīcībām, ieskaitot manis un citu cilvēku sasišanu. Skaisti būtu, ja policisti arī būtu kā es, nevardarbīgi. Varbūt arī vienkārši tīšām iekāpšu tur kur ir kontrole, padziedāšu un redzēšu kas notiekās.
 12. Es neiesaku kontrolieriem vai policistiem būt tiem, kas mani apstādina. Es tad tiesāšos pret tiem cilvēkiem personīgi tik nežēlīgi, ka viņi vairs nevarēs zeķītes atļauties. Tiesas process sāksies Latvijā, kur drošvien noraidīs, bet tad iešu uz Eiropas tiesām — kur iesniegumu tiek veikti angļu valodā. Ir Tev juridiski resursi tik lieli cīnīties pret mani tiesās kur angļu valoda ir primārā valoda? Veikšu iesniegumu arī Austrijas cilvēktiesību tiesā — pret kontrolieriem un policitiem personīgi — kas mani skar jeb attur. Es ar noziedzniekiem nerunājos, bet tiesāties tiesāšos gan — ja stājies pret cilvēktiesībām. Neesu lūdzu tā kontoles jeb policijas amatpersona, kas pret mani tiesājās — patiešām, jo ja Dievs nedod šajsaulē, tad dvēseles tiesā turpināšu. Pret noziedzniekiem, personīgi.

Tātad, man ir teikts ka nedrīkstot sasaukt ne piketu ne gājienu ne (kaut ko citu). Mani tas apmulsina diezgan nesaprast likumdošanu, jo pats domāju ka pulcēšanās tiesības ir garantētas Latvijā.

Arkārtas situācija ir pretlikumīga, un sāksim tagad kriminālprocesus pret tiem Saeimas deputātiem, kas ar viltus testu pamatā, pandēmiju viltojot, izsludināja ārkārtas situāciju — ar viltotiem skaitļiem un viltotām skaitļu definīcijām pašos izsludināšanas dokumentos.

Melojošus politiķus, es kā cilvēks, un cerams mēs kā tauta, vienkārši izraidam.

Es personīgi, viens pats, iešu pastaigāties pa KB ielu apm 18os. Redzēšu kas notiksies, un vēlos arī šovakar atgriezties savā gultā un manai meitai un mammai pateikt arlabunakti. Nevēlos būt cietumā, tikai jo policija izvēlējās kļūt par fašistu Gestapo, nevis ka izvēlējās pasargāt tautu un indivīda tiesības.

Sirsnībā,

dainis

PS: nu tad pārgāju no vēstules Tev, Ilze, uz vēstuli kuri pārlasīšu un publicēšu manā mājas lapā un FBā.

Related Articles

Kovid jautājumi ministru kabinetam

(1) Par maskām Jo maskas izraisa uz sejas un plaušās bīstamus izsitumus, un tagad Vācijā ziņo par jau otro pusaudža dēļ masku valkāšanas nāves gadījumu, kuŗš apsolīs, ka Latvijā nekad obligātu masku valkāšanu neieviesīs?   (2) Par PCR Testu Vai Latvijas valdības darbiniekiem ir zināms par Dr. Reiner Fuellmich-a tiesas procesu pret Christian-u Drosten-u, kuŗu…

Responses

dainis w michel