Dainis V. Michelis Jautā RSU Zinātnieku Brokastīs

Formātā: Lūdzu jūties jautāts “vai tu vari šo pierādīt?” Ja vari, tad jūties aicināts, vaicāts, un lūgts to darīt…

Aicināt:

  1. pierādīt, ka 2020. gadā matemātiski Latvijā bija pandēmija vai epidēmija
  2. atspēkot “Pareizās masku dziesmas” tekstu
  3. pierādīt, ka masku valkāšana ir droša un nepieciešama
  4. izteikti aicināt dalībniekie informēties un atkāpties no CV19 RT-PCR testa lietošanas, jo tas tests nav spējīgs identificēt klinisku infekciju
  5. salīdzināt VitD, HCQ, budesonide, iodine, ivermektin, un citu pareizi lietotu zāļu efektivitāti ar piedāvāto gēnterapijas injekciju kas šobrīd pārdodās vakcīnas iepakojumā
  6. pievienoties Pasaules Ārstu Aliansē, Pasaules Advokātu Aliansē, un Pasaules Brīvības Aliansē

Jūtaties brīvi atbildēt uz izteiktā iepītiem jautājumiem. 

Related Articles

Valsts darbinieku e-pasta saraksts

Uzruna epasta adrese Sveiks Aldi! Aldis.Adamovics@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Adamsons@saeima.lv Sveiks Valērij! Valerijs.Agesins@saeima.lv Sveiks Arvil! Arvils.Aseradens@saeima.lv Sveiks Uldi! Uldis.Augulis@saeima.lv Sveika Krista! Krista.Baumane@saeima.lv Sveika Dagmāra! Dagmara.BeitnereLeGalla@saeima.lv Sveika…

Responses