Atklāta vēstule Vāgneres-Davidova Kundzei

Par Kovidismu

Ļoti cienītā Vāgneres-Davidova Kundze!

Jums rakstu atklātas vēstules formā…

Jūsu zināšanai:

Otrā pasaules karā, vācieši bija noziedznieki, un viņus notiesāja.

Šoreiz nāk vācu komanda palīgā

https://acu2020.org/

Jo ātrāk šo kovid skandālu attur Latvijā, jo labāk

Infection Fatality Ratio

0-19 years: 0.00003
20-49 years: 0.0002
50-69 years: 0.005
70+ years: 0.054

https://www.cdc.gov/coronaviru…arios.html

PCR tests nav spējīgs identificēt infekciju.

Man paziņoja par jūsu centienu pavēlēt masku valkāšanu jūsu skolā.

“3. ārpus mācību klasēm, tas ir, gaiteņos un koplietošanas telpās, OBLIGĀTI TIEK LIETOTAS MASKAS. Skolotāji stundu laikā pēc izvēles lieto maskas/vairogus.”

Tas ir jūsu rakstītais teksts skolas vecākiem?

Es atgādināšu Jums par Latvijas satversmes 94. pantu:

“94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.”

Maskas skar personu. Jūs tiešām neatkāpsieties no antikonstitucionālām un krimināli sodāmām rīcībām, cenšoties spiest cilvēkiem, un vēl pie tam bērniem, vilkt maskas?

Skaitļi, dati, zinātnieciskās studijas, vairāki nobeļprēmiju saņēmēji, ārstu un zinātnieku apvienības, un saprātīgi pasaules pilsoņi zin, ka nesastopamies ar kovidu, bet ar kovidismu.

Es jums rakstu kā sargs un tautas brālis, un Jūs, mana tautas māsa.

Sargi mēdz arī brīdināt. Vai tiešām esat gatava uzņemt medicīnisko un finansiālo atbildību par bērnu ādas izsitumiem un sēnīšu infekcijām plaušās, kuri tiks dēļ jūsu obigātās rīcības, izraisīti?

Ja skolas bērnu dēļ masku valkāšanas infekciju nevar slimnīcā nokontrolēt, un bērns mirst, vai tad Jūs esat gatava atrasties tiesas zālē apsūdzēta par slepkavību?

Vai tiešām domājiet ka šāda veida tiesas procesi ir tikai “baumas?”

https://www.nachrichtenspiegel…lener-u-a/

Tas ir tiesas process Vācijā, dēļ bērnu nogalināšanas ar obligāto masku valkāšanu.

Vai Jūsu plāns ir rādīt pirkstu Krišjāņa Kariņa, vai Ilzes Viņķeles virzienā, ja Jūsu rīcība ievaino bērnus vai skolotājus?

Šie ir nopietni un būtiski jautājumi, jo Jūsu rīcība ir antikonstitucionāla — viņa ir skaidrā pretrunā ar Latvijas satversmi, kas nodrošina cilvēka brīvību un personas neaizskaramību.

Pieņemu, ka nevēlaties tikt apsūdzēta un nevēlaties darīt Jūsu skolas saimei pāri.

Pieņemu arī, ka esat skolas direktore ar sirdi un prātu, bet varbūt jūtaties apdraudēta? Vai Jums kāds draud ar atlaišanu no darba, ja neieviesīsiet kovidkulta ierobežojumus?

Kas lūdzu, Jums būtu vajadzīgs lai Jūs apturētu kovidkulta rīcības un ierobežojumus Jūsu iestādē? Kas notiktos, ja Jūs vienkārši nelabvēlīgai autoritātei pateiktu: nē, kovidkulta ierobežojumiem manā skolā vietu nav?

Vai tā varbūt nebūtu labāk, vieglāk, un visiem veselīgāk?

Sirsnīgi,

dainis v. michelis

Related Articles

Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu (uzmetums)

Iespējami nosaukumi: Atvērta vēstule Latvijai pandēmijas laikā Atvērta vēstule Latvijai viltotas pandēmijas laikā Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu? Kā Latvijā novērst pandēmistu okupāciju? Kā vislabāk nodrošināt mūsu mazmazbērnu paaudzes labklājību šīs viltotās pandēmijas laikā?   Piezīmes ÄRZTLICHES ATTEST (lt. COVID-19-LV §11 Abs.3 197.Verordnung vom 30.04.2020) M. M. Dainis W. Michel Hiermit bestätige ich, dass das…

Kovid jautājumi ministru kabinetam

(1) Par maskām Jo maskas izraisa uz sejas un plaušās bīstamus izsitumus, un tagad Vācijā ziņo par jau otro pusaudža dēļ masku valkāšanas nāves gadījumu, kuŗš apsolīs, ka Latvijā nekad obligātu masku valkāšanu neieviesīs?   (2) Par PCR Testu Vai Latvijas valdības darbiniekiem ir zināms par Dr. Reiner Fuellmich-a tiesas procesu pret Christian-u Drosten-u, kuŗu…

Responses

dainis w michel