Gunāra Astras Pieminekļa Atklāšana

Gunāra Astras brālim ieeja pieminekļa atklāšanas pasākumā bija liegta, jo viņš nav eksperimentāli injicēts. Ar to viss ir pateikts. Rīkosimies viedi un ātri.

mRNA tehnoloģijas izgudrotājs Dr. Robert Wallace Malone stingri pasauli brīdina par esošās injekcijas pielietošanu, un 23. janvārī stāvēs kopā ar vismaz 16,000 ārstiem un zinātniekiem par medicīnisko cilvēktiesību ievērošanu ASV un visā pasaulē.

Dr. Shiva Ayyadurai ar tūkstošem ārstiem un zinātniekiem skaidri pierāda, ka masku valkāšana ir personīgai un sabiedriskai veselībai kaitīga.

Lai gan kovidisma hipnoze ir vilinoša, un mirušie un slimojošie tiek lietoti kā mānekļi, mēs spējam, kā tauta, atšķirt patieso no nepatiesā.

Decentralizēta ārstēšana bez medicīniskās diktatūras būtu ne tikai Latvijas iedzīvotāju dzīvības glābusi, bet ļautu mums katram strādāt, dzīvot, iepirkties, pulcēties, un ģērbties kā vēlamies.

Izbeidzam “ticēt zinātnei.”

Veidojam kopēju tautas zinātni…piekopsim veselo saprātu…izrunāsim lietas debatēs…un kategoriski pastāvam uz medicīnisko cilvēktiesību ievērošanu Latvijā.

Related Articles

Responses