Par maskām un cietumu

…dalies…

Itsevišķi Jāni Bordān, lūdzu jūties aicināts katru iespējamo manu kļūdu izlabot. Šī ir diskusija. Es NEIZPLATU un NEIZPLATĪŠU nepatiesas ziņas. Tu mani atkārtoti personīgi, vairāk nekā gadu, apdraudi, JāniB. Ja tev liekas, ka es kaut ko nepareizu esmu uzrakstījis, vai ka kaut ko nepareizu esmu iekļāvis manās dziesmās — tad pakomentē!

Iesaisties sarunā. Izlabo kļūdas. Kopā izpētīsim, uzzināsim, un kļūsim arvien gudrāki un zinošāki.

Es neizplatu neko nepatiesu, un Jāni, beidz draudēt mani apcietināt. Izbeidz to! Tu man pat bez kamerām, bez publiskas uzmanības, nejauši tiekoties uz Brīvības Laukuma — pagājušā rudenī nesniedzi roku.

Komentos ir dziesmu teksts bērniem par masku valkāšanu — jūties aicināts katru kļūdu izlabot zinātnieciskajā procesā kas saucās, angļu valodā “corroboration.”

Bez sadarbības, bez sarunas, bez savstarpējās kļūdu labošanas — zinātnieciskais process nevar notikt.

Izbeidz, Jāni, brīvības cīnītājus Latvijā draudēt ar cietumsodiem par to ka izplata viedokļus un konkēti pierādāmo zinātniecisko realitāti.

Tevi pamatoti izsvilpoja pie Astras pieminekļa, un tev vēl ir iespēja mainīt vēlēto virzienu, jo šīs “cīņas” pamatā, gandrīz vai nekā nav. Ir tikai: Medicīnā un veselībā, tavs ķermenis, tavi bērni, tava privātā izvēle.

Viss.

Nekā vairs nav.

Sakarā ar medicīnu un manu veselību, ir mans ķermenis un mani bērni, tādejādi, ir mana privātā izvēle ko daru vai nedaru.

To var varbūt glītāk formulēt un iekļaut apstiprinātā satversmē. Varbūt pastrādā pie tā, Jāni, lai mēs varētu brīvi un droši Latvijā dzīvot.

Lai būtu miers un laime Latvijā, mums vajag tikai patiesību, veselību, un brīvību. Tas ir viss.

Related Articles

PandēmistuGrupas Izmeklēšanas Vajadzība un Apsūdzību Uzmetums

Šobrīd pastāvu uz izmeklēšanas procesa vajadzību Latvijā, lai no valsts iestādēm izraidītu valstij kaitīgos pandēmistus, un viņu kovidkulta ierobežojumus, rīcības, un pavēles. Ar šo iesniegumu, iesaku pandēmistiem atkāpties, un iepazīties ar sekojošo sagatavoto apsūdzību. Pirmais solis ir likt pandēmistiem skaidroties, atvainoties, atcelt kovidkulta ierobežojumus, un atkāpties. Otrais solis ir konkrēta apsūdzība. Ar atkāpšanos no pandēmistu…

Kovid jautājumi ministru kabinetam

(1) Par maskām Jo maskas izraisa uz sejas un plaušās bīstamus izsitumus, un tagad Vācijā ziņo par jau otro pusaudža dēļ masku valkāšanas nāves gadījumu, kuŗš apsolīs, ka Latvijā nekad obligātu masku valkāšanu neieviesīs?   (2) Par PCR Testu Vai Latvijas valdības darbiniekiem ir zināms par Dr. Reiner Fuellmich-a tiesas procesu pret Christian-u Drosten-u, kuŗu…

Responses

dainis w michel