Anitai Muižniecei Latvijas izglītības iestādēs kovidkulta ierobežojumi ir jāatceļ

2021. g. 13. jūlijā

Sveika Anita Muižniece!

Tu apgalvo, ka ir bijusi Covid-19 pandēmija. Sāksim ar to.

Sākot ar šī gada 20. februāri, es devu Danielam Pavļutam un Veselības Ministrijai 30 dienas matemātiski pierādīt, ka 2020. gadā Latvijā bija pandēmija vai epidēmija, un ka 2021. gadā pastāv pandēmijas vai epidēmijas apstākļi Latvijā. Uz to atbildēja bez pat viena vienīga skaitļa ar draudošiem legāliem formulējumiem par konfidencialitāti mani sūtot uz WHO mājas lapā publicētajiem “situation reports.”

Tātad neviens Latvijas ierēdnis nav bijis spējīgs pierādīt pandēmijas jeb epidēmijas esamību. Ņemot iedzīvotāju skaitu vērā, salīdzinot 2020. gada mirstības koeficientu Latvijā ar 2018. gada mirstības koeficientu, var izrēķināt, ka mirstība auga par 0,0117%.

Uzrādi rakstiski atbildot man, ka tu to arī māki izrēķināt, un pamato matemātiski, kamdēļ uzdrīksties lietot epidēmijas vai pandēmijas jēdzienus skatoties uz Latvijas konkrēto un reālo epidemioloģisko situāciju.

Tu lieto jēdzienu “vakcīna” sakarā ar Covid-19 experimentālām gēnterapijām. Rakstiski pamato, kamdēļ tu lieto jēdzienu “vakcīna,” produktam kas nav vakcīna. Vai jauciet injekciju ar “vakcināciju?”

Sakarā ar šīm injekcijām:

 1. Kura šo terapiju sastāvdaļa izraisa dziedinošu efektu cilvēka organismā?
 2. Kurš ražotājs, ārsts, jeb politiķis uzņem atbildību par blaknēm?
 3. Kā tu pamato valsts resursu atturēšanu, izmantojot tavu ministra statusu, lai spiestu cilvēkiem piedalīties medicīniskajos eksperimentos?
 4. Kamdēļ tu uzskati, ka ir jātestē jebkurš Latvijas iedzīvotājs, pret slimību kuru pārslimo 99,5% ar maigiem vai nemanāmiem simptomiem, kurai ir zināmas, efektīgas, un lētas zāles?
 5. Kamdēļ noraidiet: HCQ, ivermectin, budesonide, cinku, d vitamīnu, jodu, un dabisko imunitāti?
 6. Kamdēļ ignorējiet slimojošo īpašības, tādejādi nepalīdzot tiem kas ir īstās risku kategorijās?
 7. Kas ir CV19 IFR? Ko nozīmē “IFR?” Ja CV19 IFR ir starp 0,14 un 0,26%, tad kā tu vispāri pamato jel kādu CV19 ierobežojumu rudenī?
 8. Vai varat Christian-a Drosten-a disertāciju atrast, un kamdēļ tas ir svarīgs?
 9. Kamdēļ noraidiet zinātniecisko realitāti ka tuvība ir dziedinoša, maskas ir kaitīgas, un mēs esam sociālas būtnes?
 10. Maskas jauniešiem un bērniem ir sevišķi bīstamas, un kādu sodu vai kādas konsekvences tu brīvprātīgi uzņemies, ar to ka draudiet ievainot tūkstošām latviešu bērnu smadzenes ar maskām?
 11. Kamdēļ ignorējiet Dr. Margarite Griesz-Brisson MD, PhD, un citu speciāistu brīdinājumus par gaidītām veselības problēmām, kuras masku lietošanai, it sevišķi jauniešiem, sekos?

Anita, lūdzu lūdzu nāc pie prāta! Mūsu bērni Latvijā apmeklēs skolas klātienē bez maskām, bez distancēšanās, un bez kovidkultisma – jau šogad.

Sirsnībā,

dainis v. michelis

Gaidīsim līdz augusta vidum, un redzēsim kā Anita būs atbildējusi. Vai smacinās un ievainos mūsu bērnus un mācību spēku, vai izvēlēsies ievērot mūsu cilvēktiesības? Redzēsim!

 1. Kamdēļ (šfeikcināciju) temps jākāpina vēl straujāk?
 2. Kādu labumu tas dos, itevišķi skatoties uz to ka šī injekcija nesola ne saslimtību ne pielipināšanu apturēt?
 3. Kamdēļ tu apgalvo, ka mums visiem šo gēnterapiju vajag?
 4. Vai CV19 vīruss ir ticis izolēts un pierādīts kā slimību cēlonis?
 5. Vai CV-19 RT-PCR tests ir spējīgs identificēt infekciju vai lipīgumu?
 6. Kas ir starpība starp vīrusiem un eksosomiem, un kāda ir starpība starp “germ” un “terrain” teorijām? Ko Pasteurs pats uzsvēra savās dzīves pēdējās divās nedēļās?

Related Articles

PandēmistuGrupas Izmeklēšanas Vajadzība un Apsūdzību Uzmetums

Šobrīd pastāvu uz izmeklēšanas procesa vajadzību Latvijā, lai no valsts iestādēm izraidītu valstij kaitīgos pandēmistus, un viņu kovidkulta ierobežojumus, rīcības, un pavēles. Ar šo iesniegumu, iesaku pandēmistiem atkāpties, un iepazīties ar sekojošo sagatavoto apsūdzību. Pirmais solis ir likt pandēmistiem skaidroties, atvainoties, atcelt kovidkulta ierobežojumus, un atkāpties. Otrais solis ir konkrēta apsūdzība. Ar atkāpšanos no pandēmistu…

Responses

dainis w michel