Nekādā ziņā neieviest ārkārtas situāciju Latvijā

Ļauni ļaudis, ļauna diena

Stūma mani lejiņâ;

Dieviņš ņēma pie rociņas,

Veda mani kalniņâ.

 

Kurš valdībā ir gatavs atbildēt par slimības un nāves gadījumiem, kurus izraisīs ārkārtas situācijas izsludināšana?

Atbildēt par vardarbīgu obligāto masku valkāšanu, kas Francijā un Kalifornijā liek grūtniecēm dzemdot vemt un kas izraisa savādīgi nevajadzīgas operācijas?

Par sērojošo ģimeņu sadalīšanu un pilnīgi nevajadzīgu mirstošo spīdzināšanu un atstāšanu aukstos slimnīcas gaiteņos, vai izlolācijā?

NEKĀDĀ ZIŅĀ nedrīkst nāvējošo ārkārtas situāciju izsludināt Latvijā, un iemesli tagad, pēc pusgada it-kā-pandēmijas, mums dod pietiekam pierādījumu to ne tikai pierādīt, bet konsekventi solīt legālas konsekvences katrai valsts amatpersonai kas neleģitīmu ārkārtas situāciju izsludinā.

Cik grūti, lūdzu ir saprast sekojošo statistiku?

Infection Fatality Ratio

 • 0-19 years: 0.00003
 • 20-49 years: 0.0002
 • 50-69 years: 0.005
 • 70+ years: 0.054

https://www.cdc.gov/coronaviru…arios.html

Cik kurliem jābūt nesadzirdēt sekojošo ārstu piedāvājumus palīdzēt?

Budesonide inhalations: Dr. Bartlett

Dr. Zelenko protokol:

Hydroxychloroquine 200mg twice a day for 5 days

Zinc sulfate 220mg once a day for 5 days

Azithromycin 500mg once a day for 5 day

Dr. Cheng protokol: IV vitamin C

Dr. Shiva protokol: vitamins A, D, C + iodine

Cik naīviem jābūt neņemt sekojošo organizāciju un personu brīdinājumus vērā?

 • Bartlett,
 • Bhakdi,
 • Buttar,
 • Cheng,
 • Kaufman,
 • Kettner,
 • Mikovits,
 • Püschel,
 • Raoult,
 • Shiva,
 • Wittkowski
 • Wodarg,
 • Zelenko

https://www.fuellmich.com/dr-r…fuellmich/

https://www.mwgfd.de/

https://docs4opendebate.be/en/…

https://acu2020.org/

https://worlddoctorsalliance.c…om/

Ārkārtas situācija galinās vairāk cilvēkus nekā glābs. Mēs to zinām. 

Latvijā LIELS pārsvars nevēlās maskas vilkt — jo tās ir neveselīgas, istevišķi viņas spiedus kārtā lietojot nepareizā veidā, nepareizam nolūkam, un nepareizā vidē!

Pievērsīšu uzmanību:

Skatoties uz:

 1. Viltotas PCR testa spējas identificēt infekciju (Fuellmich, u.c.) 1
 2. Izolēta 2019-nCoV vīrusa nepiejamību (fda.gov, u.c.) 2
 3. Tautas mulsināšanu ar pandēmijas un epidēmijas jēdzienu lietošanu, kad ne matemātiski ne zinātnieciski ne pandēmija ne epidēmijas stāvoklis nepastāv (Elke De Klerk Doctors for Truth, u.c.) 3
 4. Infekcijas risku palielināšanas cauri imūnsupresīvu masku lietošanas uzspiešanu 4

Nekādā ziņā ārkārtas situāciju nedrīkst ieviest, un priekšlikuma veidotāji, kā arī tie kas par ārkārtas situāciju balso, balsotu, vai balsoja — kļūst par sodāmiem noziedzniekiem pret Latviju un latviešū tautu. 

Latvijas Satversme, kuru ir pieņēmusi Latvijas tauta, un nav to atcēlusi vai izmainījusi, paredz, ka ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību.

The Nuremberg Code

What Are The Nuremberg Code’s Ethical Guidelines For Research?
The Nuremberg Code aimed to protect human subjects from enduring the kind of cruelty and exploitation the prisoners endured at concentration camps. The 10 elements of the code are:
1. Voluntary consent is essential
https://www.imarcresearch.com/…-code-1947

Bodily integrity

Bodily integrity
From Wikipedia, the free encyclopedia
Jump to navigationJump to search
Bodily integrity is the inviolability of the physical body and emphasizes the importance of personal autonomy, self-ownership, and self-determination of human beings over their own bodies. In the field of human rights, violation of the bodily integrity of another is regarded as an unethical infringement, intrusive, and possibly criminal.[1][2][3][4][5][6]

https://en.wikipedia.org/wiki/…_integrity

Ovjedo, 04.04.1997

Konvencija nosaka principu, ka attiecīgajai personai pirms jebkādas iejaukšanās veselības jomā, izņemot ārkārtas situācijas, jādod informēta piekrišana un ka viņa jebkurā laikā var atsaukt savu piekrišanu.

Ārkārtas situāciju nedrīkst viltot!

The 1948 Universal Declaration of Human Rights (UDHR)

The 1948 Universal Declaration of Human Rights (UDHR) declares bodily integrity central to both human rights and human dignity
https://www.americanbar.org/gr…ew%20human

https://www.un.org/en/universa…an-rights/

International Covenant on Civil and Political Rights

Article 7
No one shall be subjected to torture or to cruel, inhuman or degrading treatment or punishment. In particular, no one shall be subjected without his free consent to medical or scientific experimentation.
https://www.ohchr.org/en/profe…/ccpr.aspx

United Nations Convention on the Rights of Persons with Disabilities (CRPD)

Guiding Principles of the Convention
There are eight guiding principles that underlie the Convention and each one of its specific articles:
1. Respect for inherent dignity, individual autonomy including the freedom to make one’s own choices, and independence of persons
2. Non-discrimination
3. Full and effective participation and inclusion in society
4. Respect for difference and acceptance of persons with disabilities as part of human diversity and humanity
5. Equality of opportunity
6. Accessibility
https://www.un.org/development…ntion.html

Latvijas Republikas Satversme

Latvijas Satversmes Sapulces
1922. gada 15. februāra kopsēdē pieņemta

94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.

1) Viltotas PCR testa spējas identificēt infekciju (Fuellmich, u.c.)

2) Izolēta 2019-nCoV vīrusa nepiejamību (fda.gov, u.c.)

3) Tautas mulsināšana ar pandēmijas un epidēmijas jēdzienu lietošanu, kad ne matemātiski ne zinātnieciski ne pandēmija ne epidēmijas stāvoklis nepastāv (Elke De Klerk Doctors for Truth, u.c.)

4) Infekcijas risku palielināšanas cauri imūnsupresīvu masku lietošanas uzspiešanu

Ir pēdējais laiks, ka Latvijā beidz censties ieviest kovidkulta reliģiju, un tās veselībai kaitīgās distancēšanāš, masko valkāšanas, izolācijas, un lokdauna normas!

Nav Latvija kļuvusi par kovidkulta reliģijas diktatūru, un ir jāsāk adekvāti gādāt par mūsu imūnvājiem, slimajiem, un aizejošām personām, nevis pārējos tautiešus spīdzināt. 

Ar šo iesniegumu, iesniedzu krimināllietu pret katru politiķi kas cenšās Latvijā ieviest ārkārtas stāvokli, ar viltotu PCR testu, viltotu pandēmijas jēdzienu, un medicīniski kaitītigiem kovidkulta reliģijas rituāliem tās pamatā. 

Šajā iesniegumā minu vairākus ārstus un ekspertus, kas paīstam māk autentiski palīdzēt, nevis cilvēkus ieslodzīt savās dzīves vietās un viņiem spiest maskas uz sejām. 

Latvieši ir vienkārši par gudru lai atļautos šādā veidā mūs piemānīt, un zudums šajā mānīšanā, šōreiz, varētu pat būt mūsu nākošās paaudzes auglība. 

Tātad, lūdzu, ar Dieva palīgu, bez izņēmuma, atsakaties ieviest ārkārtas situāciju. 

Tā arī ir sodāma rīcība

Abuse:

The state of emergency can be abused by being invoked. An example would be to allow a state to suppress internal opposition without having to respect human rights. An example was the August 1991 attempted coup in the Soviet Union (USSR) where the coup leaders invoked a state of emergency; the failure of the coup led to the dissolution of the Soviet Union.

Derogations by states having ratified or acceded to binding international agreements such as the ICCPR, the American and European Conventions on Human Rights and the International Labour Conventions are monitored by independent expert committees, regional Courts and other State Parties.[6]

https://en.wikipedia.org/wiki/…note-BBC-6

Skatoties uz pēdējo izsldinājumu…

Ņemot vērā, ka Pasaules Veselības organizācija 11. martā paziņoja, ka koronavīrusa slimības Covid-19 izplatība sasniegusi globālas pandēmijas apmērus, Latvijas valdība 12. martā pieņēma lēmumu valstī izsludināt ārkārtas stāvokli līdz 2020. gada 14. aprīlim.

Ministru kabineta rīkojums Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” ir publicēts oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” 12. marta otrajā laidienā. 

Ārkārtējā situācija ir izsludināta, pamatojoties uz:

…mēs tagad zinām: pandēmijas jēdziens ir ticis viltīgi grozīts!

Īstas pandēmijas nav…jo nav piekāpis mirušo skaitlis. To mēs tagad zinām. 

Nepastav bioloģiskās katastrofes, un nav ārkārtas situācija vajadzīga — tā vispāri tikai cilvēkus galinās, veicinās infekcijas un slimošanu, degradēs mūsu kopējo imunitāti, skādēs ekonomijai un kultūrai, un traumatizēs mūsu bērnus. 

 

Šis ārsts ir nosaucis kovidismu par “delusional psychosis.”

 

 

Vai tiešām jāievieš ārkārtas situāciju dēl psihozes?

Profesōrs Bhakdi mīl Latviju un latviešus. Viņam burtiski dvēsele sāpēja, kad viņs dzirdēja mūsu mediju pārstāvjus mums pavēlot “paliec mājās.” Pateica, ka mēs aismirstam visu par ko esam cīnījušies atgūstot mūsu neatkarību. 

Tātad lūdzu, bez izņēmuma, neatlaujiet pandēmistu kovidkultistiem jūs pierunāt izsludināt kaitīgu, nevajadzīgu, vardarbīgu ārkārtas situāciju!

Dievs svētī Latviju, un patiešām lai dieviņš mums stāv klāt un pasargā no šitik skarba viltīga ļaunuma. 

NĒ ārkārtas situācijai. Vienkārši NĒ!

-dainis v michelis

Dieviņš manim vēl dzīvot,

Ļauni ļaudis nevēleja.

Ar Dieviņu vien dzīvoju

Ļaunu ļaužu vidiņâ.

Related Articles

Valsts darbinieku e-pasta saraksts

Uzruna epasta adrese Sveiks Aldi! Aldis.Adamovics@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Adamsons@saeima.lv Sveiks Valērij! Valerijs.Agesins@saeima.lv Sveiks Arvil! Arvils.Aseradens@saeima.lv Sveiks Uldi! Uldis.Augulis@saeima.lv Sveika Krista! Krista.Baumane@saeima.lv Sveika Dagmāra! Dagmara.BeitnereLeGalla@saeima.lv Sveika Iveta! Iveta.BenhenaBekena@saeima.lv Sveiks Raimond! Raimonds.Bergmanis@saeima.lv Sveika Dace! Dace.Bluke@saeima.lv Sveiks Aldi! Aldis.Blumbergs@saeima.lv Sveiks Mārtiņ! Martins.Bondars@saeima.lv Sveiks Uldi! Uldis.Budrikis@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Butans@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Cielens@saeima.lv Sveiks Boriss! Boriss.Cilevics@saeima.lv Sveika Anda! Anda.Caksa@saeima.lv Sveiks…

Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu (uzmetums)

Iespējami nosaukumi: Atvērta vēstule Latvijai pandēmijas laikā Atvērta vēstule Latvijai viltotas pandēmijas laikā Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu? Kā Latvijā novērst pandēmistu okupāciju? Kā vislabāk nodrošināt mūsu mazmazbērnu paaudzes labklājību šīs viltotās pandēmijas laikā?   Piezīmes ÄRZTLICHES ATTEST (lt. COVID-19-LV §11 Abs.3 197.Verordnung vom 30.04.2020) M. M. Dainis W. Michel Hiermit bestätige ich, dass das…

Responses

dainis w michel