Policejiskā vardarbība pret mani 12.12.2020

============ Forwarded message ============
From: Dainis Michel
To: “rpp”, “pasts” Date: Tue, 15 Dec 2020 17:55:00 +0200
Subject: Policejiskā vardarbība pret mani 12.12.2020
============ Forwarded message ============

Man diemžēl pat nav vēl iekārtots elektroniskais paraksts. Es esmu tas, kuram policija uzbruka Brīvības laukumā 12.12.2020

Man atnāca ziņa, ka tika vērsta “operācija” tieši pret mani personīgi, laikam jo Juris Lūkass aizvainojās, dēļ tā, ka live video ierakstā mēģināju viņam piezvanīt. 

Pieprasu “order of protection” no Rīgas Pašvaldības Policijas, kuri mani šobrīd apdraud. 

Lūdzu apstipriniet kuŗš pavēli deva man uzbrukt, un pārskatiet uzbrukuma video ierakstus. 

Ap mani bija miers, prieks, un pat daudz lielāka kovidkulta reglamentu ievērošana, nekā citur Brīvības laukumā. Bija pa diviem, bija vispāri pat tie 2 kaitīgie metri — un bija laimīga gaisotne. 

Kamdēļ lūdzu man uzbruka?

Es pastāvu uz to ka varu un drīkstu brīvi un neapdraudēts Latvijā dzīvot. Nepaklaujos brutalitātei, un nepieļauju policejiskās brutalitātes izplatīšanu Latvijā. Atbilde tam ir nē. 

Visi jau zin, ka nav matemātiski ne pandēmijas, ne epidēmijas, un ka RT-PCR tests ir viltots, un ka tās pārdevējs savu disertāciju viltoja. Visi zin, ka šie ierobežojumi galina vairāk nekā glābj, tātad beidziet tautai uzspiest kultismu, un beidziet mani apdraudēt. 

ASV, Austrālijas, un Austrijas pārstāvji ir informēti, kā arī Pasaules Advokātu Alianse. 

Tākā Latvijā neuzaugu, beidziet arī tikai sūtīt jūsu apsūdzības latviešu valodā. Pēc jūsu solījumiem, man ir pieejami tulkojumi valodās, kuras saprotu, tātad sniedziet apsūdības latviešu, vācu, un angļu valodās, lai mana advokātu komanda varētu jūsu apsūdzības saprast. 

Apstipriniet, lūdzu, ka varu drošībā Latvijas teritōrijā uzturēties un pārvietoties, un publiski runāt un muzicēt. Apstipriniet, ka nav kaut kāds kidnapings plānots, un ka mani no ielas nenovāks, piem manas meitas priekšā. 

Rīgas Pašvaldības Policija bija jau ar mieru bērnu traumatizēt man uzbrūkot vienas mīļas meitenītes priekšā, un es jums atgādinu, tas nav jūsu darbs. Jūsu pienākums ir

1. pants. Policija Policija ir apbruņota militarizēta valsts vai pašvaldības institūcija, kuras pienākums ir aizsargāt personu dzīvību, veselību, tiesības un brīvības, īpašumu, sabiedrības un valsts intereses no noziedzīgiem un citiem prettiesiskiem apdraudējumiem.

Tātad lūdzu apstipriniet, ka jūs no šodienas noraidīsiet kriminālas pavēles vērstas pret mani un pārējiem Latvijas iedzīvotājiem, pat ja tās pavēles nāk no Ministru Kabineta paša. 

Sirnībā, 
dainis v. michelis

============ Forwarded message ============
From: Dainis Michel
To: “Rpp”
Cc: “Rīgas pilsētas pašvaldība”
Date: Thu, 17 Dec 2020 12:48:18 +0200
Subject: Attālināta saruna ar Juri Lūkassu
============ Forwarded message ============

Sveiks, nupat parunājos ar jūsu tieslietu pārstāvi. 

Man ir ļoti svarīgi parunāties par manu un citu kovidinformētu pilsoņu drošību Rīgā un Latvijā. 

Es esmu tas, kuram RPP uzbruka 12.12. Brīvības laukumā, un man ir svarīgi zināt, vai tagad man metīs cietumā kurā katrā momentā, ko vēlās no manīm, vai uzbrukums bija personīgs, vai bija veikts jo esmu ASV, Austrija, vai Austrālijas pilsonis (teiksim vai uzbrukumam ir militāra vai politiska nozīme), vai varbūt tika veikts, jo esmu kovid informēta persona?

Ko RPP no manīm grib? Kamdēļ vispāri tik acīmredzami man personīgi uzbruka — policija — mazas meitenītes priekšā? 

Piedāvāju sekojošos saruna laikus:
18.12.2020 13:00-16:00
21.12.2020 13:00-16:00

Tajā laikā kādu pus stundiņu ieplānot sarunai. 

Policistiem ir jābūt mūsu draugiem un sargiem. Policisti vienkārši nedrīkst pilsoņiem un iedzīvotājiem uzbrukt.

Es esmu miermīlīgs pilsonis un iedzīvotājs kas vienkārši vēlas iekārtot jauku neapdraudētu dzīvi Latvijā. 

Ar smaidu un muzikālu sveicienu, 

dainis v. michelis
PS: Piedāvāju novadīt RPP kori. Ko sakat? 

Related Articles

Kovid jautājumi ministru kabinetam

(1) Par maskām Jo maskas izraisa uz sejas un plaušās bīstamus izsitumus, un tagad Vācijā ziņo par jau otro pusaudža dēļ masku valkāšanas nāves gadījumu, kuŗš apsolīs, ka Latvijā nekad obligātu masku valkāšanu neieviesīs?   (2) Par PCR Testu Vai Latvijas valdības darbiniekiem ir zināms par Dr. Reiner Fuellmich-a tiesas procesu pret Christian-u Drosten-u, kuŗu…

Responses

dainis w michel