Kovid jautājumi ministru kabinetam

(1) Par maskām

Jo maskas izraisa uz sejas un plaušās bīstamus izsitumus, un tagad Vācijā ziņo par jau otro pusaudža dēļ masku valkāšanas nāves gadījumu, kuŗš apsolīs, ka Latvijā nekad obligātu masku valkāšanu neieviesīs?

 

(2) Par PCR Testu

Vai Latvijas valdības darbiniekiem ir zināms par Dr. Reiner Fuellmich-a tiesas procesu pret Christian-u Drosten-u, kuŗu apsūdz par Vācijas, kā arī pasaules pilsoņu mānīšanu par RT-PCR testa spēju identificēt infekciju? Kuŗš Latvijas valdībā stāv Drostena vietā, un ko darīs, ja Drostens tiek atzīts par vainīgu? Vai tad atvainosies, ka WHO un Drostens jūs apmānīja?

 

 

Jo ja PCR tests tiek oficiāli atzīts par nespējīgu identificēt infekciju, tad visa šī pandēmija vai testu-dēmija izgaist, un tad būs jāskatās vai mūsu valsts darbinieki bija naīvi, kooperatīvi noziegumā, manipulatīvi, vai apdraudēti.

Un ja, jūs, mīļie mūsu tautas sargi un valsts darbinieki, tieciet apdraudēti sakarā ar kovidafēru, vai jums ir pie kā griezties, vai jūs varat droši, bez drauda izteikties? Kā mēs, tautieši varam stāties par to, ka jūs spētu patiesi izteikties un varētu pamatot valsts likumus un rīcības, ne uz pandēmistu kulta māņticībām kā maskām, distancēšanos, un smirdīgiem it-kā-higēnas līdzekļiem, bet uz normālas, pamatotas, zinātnieciskās patiesības?

 

(3) Jautājums par vienu studiju un trim atvērtām vēstulēm

Beļģu ārsti, med-darbinieki, un pilsoņi

https://docs4opendebate.be/en/…en-letter/

Šobrīd no 585 beļģu ārstiem un 1664 medicīniskiem darbiniekiem un 11.873 pilsoņiem parakstīta atvērta vēstule Beļģijas valdībai

“There is no medical justification for any emergency policy anymore.”

“Nav mediciniska iemesla jel kādām krīzes rīcībām no valsts puses.”

“The test does not measure how many viruses are present in the sample. A real viral infection means a massive presence of viruses, the so-called virus load. If someone tests positive, this does not mean that that person is actually clinically infected, is ill or is going to become ill.”

Šobrīd parakstījuši:

Why are we testing if we know there are many false positives and that it is not an indication of infection?

 

Dr. Shiva

https://shiva4senate.com/immun…ronavirus/

Kā Latvijas valsts darbinieki uzskata Dr. Shiva “Immune and Economic Health for America Coronavirus” ieteikumus?

Vai ar vitamīniem un patiesu medicīnisku un zinātniecisku informāciju par imunitāti nav par latviešiem labāk gādāts nekā ar maskām un izolēšanos?

 

Dr. Bhakdi

Sucharit Bhakdi_Offener Brief_Öffentlichkeit_black(1)

Zelenko Protokols

https://thezelenkoprotocol.com…/ 

Treatment: https://t.co/RoVxnKtrVC?amp=1…

Prophylaxis: https://t.co/C830cNfcBR?amp=1…

 

——-

Ja Kovid19 slimība ir tik lipīga, kā stāsta, kamdēļ jāurbj dziļi degunā ar testa kociņu? Kāpēc nepietiek siekalu, mukōzas, fekāliju, jeb urīnas analīze?

Jo PCR tests nespēj infekciju atklāt, kamdēļ šī neefektīgā testa rezultātus lieto kā rādītāju Latvijā?

Kamdēļ lieto anti-bakterielu “dezinfekcijas” (un vispāri smirdīgus) līdzekļus, lai pretoties vīrusam? Vai tas nav nepareizais līdzeklis, un vai tiešām kaut kas tik smirdīgs var būt veselīgs?

Vai varat lūdzu pierādīt vīrusa eksistenci, un vīrusus atšķirt no nevainīgiem un mūsu ķermeņiem vajadzīgiem eksosōmiem?

 

 

vai mūsu valsts darbiniekus apmānīja, un k

 

Skatiens uz auglību

 

Naīvi, manipulatīvi, vai apdraudēti. Vai pastāv specifisks drauds: ja Latvijā nebūs lokdauns un maskas, tad piem zināmu poltiķu bērniem kas slikts notiksies (būs neauglīgi, izraisīs vēzi, nogalinās), vai specifisks naudas piedāvājums ja Latvijā ievieš tālākus lokdaunus un obligātās maskas?

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/p…MC1232869/

https://www.bitchute.com/video…esKks5xvM/

https://politikstube.com/schon…aske-trug/

https://counterinformation.wor…-schoning/

https://twitter.com/HishamSaid…48/photo/1

https://www.centerforhealthsec…/event201/

https://www.weforum.org/great-…reset/

https://en.wikipedia.org/wiki/…an_Drosten

The Silence of The Doctors

Around the world, thousands of doctors are speaking out against their government's overreaction to COVID and the harmful, negative effects of this heavy handed response.Yet here in Canada, except for a few, our doctors have been comparably silent.I've spoken to many doctors who agree that the current measures are not only unnecessary, but are more of a detriment to our health than any benefit, however they are unable to speak out for fear of professional retribution at the hands of their professional college, the health bureaucracy or their public employer. In a society that values truth over conformity everyone must be free to speak their conscience without fear of reprisal and without coercion. Let's encourage our Canadian Doctors to be lions speaking truth to power, not silent lambs.And let's all speak up and speak truth to power and spread the message.You can read the refereced letters on my website here: https://www.randyhilliermpp.co…rsRemember to contact the Premier, your local MPP, and Health Unit. Let them know it is time that we return to normal.Premier: doug.ford@pc.ola.org or premier@ontario.ca or 416-325-1941Find Your MPP: https://www.ola.org/en/members…Find Your Local Health Unit: http://www.health.gov.on.ca/en…tions.aspx

Posted by Randy Hillier on Tuesday, September 22, 2020


Related Articles

Responses