Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu (uzmetums)

Iespējami nosaukumi:

  1. Atvērta vēstule Latvijai pandēmijas laikā
  2. Atvērta vēstule Latvijai viltotas pandēmijas laikā
  3. Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu?
  4. Kā Latvijā novērst pandēmistu okupāciju?
  5. Kā vislabāk nodrošināt mūsu mazmazbērnu paaudzes labklājību šīs viltotās pandēmijas laikā?

 

Piezīmes

ÄRZTLICHES ATTEST

(lt. COVID-19-LV §11 Abs.3 197.Verordnung vom 30.04.2020)

M. M. Dainis W. Michel

Hiermit bestätige ich, dass das Tragen von einer den Mund- und Nasenbereich abdeckenden mechanischen Schutzvorrichtung für die oben genannte Person aus gesundheitlichen Gründen kontraindiziert, wissenschaftlich belegbar gesundheitsschädlich und im Sinne der Psychohygiene traumatisierend und damit unzumutbar ist. Herzliche Grüße Peer Eifler, Bad Aussee, 19.7.2020

99,5% no inficētiem piedzīvos maigus vai nemanāmus simptomus.

Austrijā caurmēra miršanas vecums ar vai dēļ CV19 ir augstāks par caurmēra cilvēka miršanas vecumu. Tas nozīmē, ka tie kas ir miruši ir sasnieguši cienījamu un godīgu vecumu, un ir aizgājuši mūžībā. Kamdēļ lūdzu dēļ tā vispāri jelkam jelko ierobežot?

WHO ir tagad pēdīgi atzinusi, ka asimptomātiskie (veselie) reti vai nemaz viens otru neinficē, tātad, lūdzu kamdēļ tik zinātnieciski vājas un sabiedrībai traucējošas organizācijas rekomendācijas vispāri Latvijā ņem vērā?

Kāpēc mūsu zinātnieki un ārsti neņem neatkarīgu, kā arī pasaules viszināšāko ārstu un zinātnieku padomus vērā, kas vispāri ir jau kopš 2019. g. decembra mums mēģinājuši izskaidrot pamata viroloģijas un imunoloģijas principus, kurus WHO itin nemaz nav ņēmusi vērā?

Ja jau zināja, ka skolas nav jāslēdz, kāpēc slēdza?
Ja jau zināja, ka jauniešu dziesmu svētki nav jāatceļ, kāpēc atcēla?
Ja jau sen zinām, cik droša šī infekcija ir, kāpēc nerīkojamies zinoši un prātīgi, palīdzot tiem, kuriem vajag, un neierobežojot tos, kuri ir veseli?

Kāpēc Latvijā neuzsāka medicīnisko tūrismu, ar to ka uzzinājām visprecīzāko info par terapijām un zālēm, tā lai cittautiešie varētu atlidot pie mums ārstēties?

 

Dārgie kolēģi un zinātnes kopēji. Es rūpīgi centos atrast zinātnieciskus pamatojumus šai jaunajai “adžgārnai kvarantīnai”, kuru esam nosaukuši par “sociālo distanci”.

Nevis ka slimie un vājie tiek atdalīti no sabiedrības, veselo un asimptomatisko kustība tiek ierobežota.

Daudzām zinātnieciskām teorijām, piemēram, zinam izgudrotāja vārdu. Einšteins The Theory or Relativity, The Doppler Effect, Galilejs, utt.

Vai zinātnei Latvijai ir zināms, kā sauc šīs jaunās sociālās distancēšanās formas izgudrotāju(s)?

Pievienoju labāko info, kuru varēju atrast, it kā attaisnojot šo “paliec mājās” kustību, un sociālās distances jēgu.
———————————–
Our objective was to review the evidence base for social distancing measures, focusing on the evidence supporting the effectiveness of these measures in reducing influenza transmission in the community.

Given that influenza is believed to spread from person to person mostly through close contact, there is a clear rationale for preventing contact between infectious and susceptible persons. However, we found limited scientific evidence to support the effectiveness of this intervention in the community.

A systematic review of workplace measures by Ahmed et al. (2) concluded that there was evidence, albeit weak, to indicate that these measures could slow transmission, reduce overall attack rates or peak attack rates, and delay the epidemic peak.

We found limited evidence that workplace measures and closures would be effective in reducing influenza transmission.

The evidence for avoiding crowding is limited.

However, the evidence base for these measures [social distancing] was derived largely from observational studies and simulation studies; thus, the overall quality of evidence is relatively low.
https://wwwnc.cdc.gov/eid/arti…95_article

————————————————————

What is the evidence for social distancing during global pandemics? A rapid summary of current knowledge
Kamal R. Mahtani, Carl Heneghan, and Jeffrey K. Aronson
On behalf of the Oxford COVID-19 Evidence Service Team
Centre for Evidence-Based Medicine, Nuffield Department of Primary Care Health Sciences,
University of Oxford
Correspondence to kamal.mahtani@phc.ox.ac.uk
19th March 2020
VERDICT
Although limited, the best available evidence appears to support social distancing measures as a means of reducing transmission and delaying spread.
————————————————————

Ja iztulko, tad ievēro izteikti “vājinošus” vārdus.

The evidence is limited (ierobežoti pierādījumi)
Weak evidence (vāji pierādījumi)

Vēl pie tam, iet runa par ticību, nevis zināšanām šajā apgalvojumā: “Given that influenza is believed to spread from person to person mostly through close contact, there is a clear rationale for preventing contact between infectious and susceptible persons.”

Tas nozīmē, “ņemot vērā, ka ticam, ka viens otru pielipinam, atradām tikai ierobežotus pierādījumus sabiedrībā.”
————————————————————
Kamdēļ jums liekās, ka šitik zinātnieciski švaki pamatotas teorijas tiek izplatītas Latvijā?

 

Patentēti “vīrusi”

US Patent: US2006257852 Coronavirus
EP3172319B1 approved Nov 2019

Related Articles

PandēmistuGrupas Izmeklēšanas Vajadzība un Apsūdzību Uzmetums

Šobrīd pastāvu uz izmeklēšanas procesa vajadzību Latvijā, lai no valsts iestādēm izraidītu valstij kaitīgos pandēmistus, un viņu kovidkulta ierobežojumus, rīcības, un pavēles. Ar šo iesniegumu, iesaku pandēmistiem atkāpties, un iepazīties ar sekojošo sagatavoto apsūdzību. Pirmais solis ir likt pandēmistiem skaidroties, atvainoties, atcelt kovidkulta ierobežojumus, un atkāpties. Otrais solis ir konkrēta apsūdzība. Ar atkāpšanos no pandēmistu…

Kovid jautājumi ministru kabinetam

(1) Par maskām Jo maskas izraisa uz sejas un plaušās bīstamus izsitumus, un tagad Vācijā ziņo par jau otro pusaudža dēļ masku valkāšanas nāves gadījumu, kuŗš apsolīs, ka Latvijā nekad obligātu masku valkāšanu neieviesīs?   (2) Par PCR Testu Vai Latvijas valdības darbiniekiem ir zināms par Dr. Reiner Fuellmich-a tiesas procesu pret Christian-u Drosten-u, kuŗu…

COVID-19 Impfstrategie: Fragen an Beate Jahn und Hannes Schwaighofer

Hi there: Ass.-Prof. Dipl.-Math. oec. Dr.rer.soc. Beate Jahn and Mag. Hannes Schwaighofer Öffentlichkeitarbeit 🙂 I’ve taken a screenshot of your publication “Wissenschaftler der Privatuniversität UMIT TIROL erarbeiten evidenzbasierte Entscheidungsgrundlage für COVID-19 Impfstrategie,” and am grateful that you’ve made yourself available for questions. I certainly have some questions! Let’s start 🙂 “Hall in Tirol (OTS) –…

Responses

dainis w michel