Atvērta Vēstule Latvijas Valsts Policijai

Pirmkārt, paldies par Jūsu svarīgo upurēšanos tautas un valsts labā. Bez labas policijas, laba valsts nevar eksistēt.
Bet kā “labu policiju” valstī saprast?
Vai “labi policisti” ir tikai likumu un normu izpildītāji, vai varbūt ir svarīgi policijai kā tādai, kā arī policistiem, būtu kam vairāk? Būtu palīgiem kuriem var prasīt ceļu ja apmaldās, būt sargiem kas tikai ar savu klātbūtni nodrošina ne tikai drošību, bet arī labsajūtu, un vai nav katra policista atbildība neizpildīt
Karavīriem ir dota iespēja neizpildīt kriminālas pavēles. Kad cilvēktiesības tiek pārkāptas, karavīriem ir pat atbildība atteikties kļūt par kriminālnoziedzniekiem.
Vai policistiem nav līdzīgi? Ka nedrīkst vienkārši bezatbildīgi sekot likuma devēja pavēles?
Lūdzu Latvijas valsts polcijai atbildēt: vai ir tiesa, ka ar policijas draudu bērniem no 13-15 gada vecuma liek ierobežot savu brīvo elpošanu lai izmantotu sabiedriskos transporta līdzekļus Latvijā?
Te ir internetā atrasta liecība, ka draud bērnus aizvest uz tuvāvko policijas iecirkni, ja šie nepilngadīgie bērni savai veselībai neskādēs, uzliekot veselībai kaitīgu un imūnsupresīvu sejas un mutes aizsegu.
Skatoties uz to ka ASV štatā, Kansasā, vismaz piecu reģionu policijas šerifi pilnīgi atsakās šādas nelikumīgas un veselībai kaitīgas pavēles izpildīt, vai Latvijas valsts policija tiešām izpildīs šo bērnu veselībai kaitīgo kriminālo pavēli?
Ja šobrīd policija plāno šo pavēli izpildīt, vai Latvijā nav “policistu solījums”, ar kuru sola cilvēkiem nedarīt pāri?
Vai policisti nesola satversmi uzturēt un pilsoņus sargāt no katra drauda?
Vai Ministru Kabineta amatpersonas drīkst mašīnas zagt? Kādas būtu sekas, ja to dara?
Vai Ministru Kabineta amatpersonas drīkst būt vardarbīgi pret saviem bērniem? Kādas būtu sekas, ja to dara?
Ja Ministru Kabineta amatpersonas nedrīkst izturēties vardarbīgi pret saviem bērniem, kamdēļ Ministru Kabineta amatpersonas drīkst izturēties vardarbīgi pret visiem Latvijas bērniem?
Kā likumīgi policisti Latvijā var atteikties cilvēkus ievainot?
Ja likumdevējs pavēl visas Omītes virs 8o gadu vecumam iet pakaļ, savāk, un aizvest uz kontainment centru, kur viņas nogalinās, uz kāda likumīgā pamata var policisti atteikties pavēlei nesekot, un vēl nezaudēt darbu?
Ar kādām sekām Latvijas valsts policisti var rēķināties, ja atsakās Latvijas iedzīvotājiem ar varu pavēlēt ierobežot savu elpošanu?

Vai Latvijas valsts policija būtu gatava oficiāli MK pavēli noraidīt? Ja šobrīd ne, kādi pierādījumi būtu policijai vajadzīgi, lai to darītu?

Sirsnīgi,

dainis v. michelis

2020. g. 8. oktōbrī

Paldies par rakstiskajām, neoficiālām atbildēm, kuras šobrīd nepublicēšu, jo man nav skaidra likumu norite sakarā ar info publicēšanu. Vēlos visu izdarīt likumīgi un pareizi.

Seko bildes no atrastiem informācijas avotiem, kurās ir prezentēti pierādījumi par masku valkāšanas bīstamību un neveselību.

Kā Latvijas valsts policija reaģē uz šīs informācijas?

Vai vēl turpinās izpildīt MK pavēli spiest negribīgām personām savu veselību negatīvi ar masku valkāšanu ietekmēt?

Related Articles

PandēmistuGrupas Izmeklēšanas Vajadzība un Apsūdzību Uzmetums

Šobrīd pastāvu uz izmeklēšanas procesa vajadzību Latvijā, lai no valsts iestādēm izraidītu valstij kaitīgos pandēmistus, un viņu kovidkulta ierobežojumus, rīcības, un pavēles. Ar šo iesniegumu, iesaku pandēmistiem atkāpties, un iepazīties ar sekojošo sagatavoto apsūdzību. Pirmais solis ir likt pandēmistiem skaidroties, atvainoties, atcelt kovidkulta ierobežojumus, un atkāpties. Otrais solis ir konkrēta apsūdzība. Ar atkāpšanos no pandēmistu…

Kovid jautājumi ministru kabinetam

(1) Par maskām Jo maskas izraisa uz sejas un plaušās bīstamus izsitumus, un tagad Vācijā ziņo par jau otro pusaudža dēļ masku valkāšanas nāves gadījumu, kuŗš apsolīs, ka Latvijā nekad obligātu masku valkāšanu neieviesīs?   (2) Par PCR Testu Vai Latvijas valdības darbiniekiem ir zināms par Dr. Reiner Fuellmich-a tiesas procesu pret Christian-u Drosten-u, kuŗu…

Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu (uzmetums)

Iespējami nosaukumi: Atvērta vēstule Latvijai pandēmijas laikā Atvērta vēstule Latvijai viltotas pandēmijas laikā Kā Latvijā novērst medicīnisko fašismu? Kā Latvijā novērst pandēmistu okupāciju? Kā vislabāk nodrošināt mūsu mazmazbērnu paaudzes labklājību šīs viltotās pandēmijas laikā?   Piezīmes ÄRZTLICHES ATTEST (lt. COVID-19-LV §11 Abs.3 197.Verordnung vom 30.04.2020) M. M. Dainis W. Michel Hiermit bestätige ich, dass das…

Responses

dainis w michel