Kopā novēršām medicīnisko diktatūru Latvijā

Mums katram ir uzreiz individuāli jāiesniedz iesniegumi policijai par šo centienu ieviest medicīnisku diktatūru.

Vakcinācija pret Covid-19 — šī injecētā gēnterapija nav vakcīna, un vispāri nesargā ne no saslimšanas ne no pielipināšanas, tātad šādi tautu apmelot ir krimināli, un ir “medical coercion.”

Veikts Covid-19 laboratoriskā testa rezultāts — vispāri netestē cilvēka slimību vai iespēju pielipināt citus. Atkal: krāpšanās, “medical coercion” un medical assault.

Vai Covid-19 izslimošanas faktu — kā šis “pierādījums” vispāri tiek secināts? 99,5% šo infekciju pārslimo ar nemanāmiem vai maigiem simptomiem. Testi nav spējīgi pārslimošanu konstatēt. Kuru testu plāno Latvijā ieviest?

Šis centiens pārvēst Latviju par medicīnisku diktatūru ir jānovērš.

Lai mums būtu labi iesniegumi policijai… piestrādāsim kopā pie formulējumiem.

 

Related Articles

Valsts darbinieku e-pasta saraksts

Uzruna epasta adrese Sveiks Aldi! Aldis.Adamovics@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Adamsons@saeima.lv Sveiks Valērij! Valerijs.Agesins@saeima.lv Sveiks Arvil! Arvils.Aseradens@saeima.lv Sveiks Uldi! Uldis.Augulis@saeima.lv Sveika Krista! Krista.Baumane@saeima.lv Sveika Dagmāra! Dagmara.BeitnereLeGalla@saeima.lv Sveika…

Responses