Vienreizēja iespēja nepakļauties fašismam, nedarot nekā!

Vienreizēja iespēja nepakļauties fašismam, nevelkot masku sabiedriskajā transportā Latvijā!

Iedomājamies, pagātnē, kad nāca fašisms, tas nāca ar šautenēm un tankiem.

Šoreiz tas nāk viltīgi jo viltīgi, pavēlē vilkt maskas sabiedriskajā transportā.

Katrs saprot secību: obligātas maskas, izsekošana, potes, ķermeņa ziedošana medicīniskiem eksperimentiem, medicīniskais totalitārisms, tehnokrātiski diktatūra…no maiga fašisma ar it kā medicīnisku attaisnojumu…līdz pilnīgam, neizbēgamam, sabiedrību kontrolējošam fašismam.

Jau valstīs cilvēki ir apcietināti savos dzīvokļos, it kā nedrīksot iet ārā “dēļ vīrusa,” un soda soda soda ja uzdrīkstās iet pastaigāties, vai ja bankā nevelk masku, vai uz vienas ielas puses jāvelk maska, uz otrās ne. Parīzē ir ielas kurās jāvelk maskas, citas kurās nav masku jāvēlk.

Šī ir cilvēku spīdzināšana un mulsināšana, un lūdzu ārstiem uzticēties, kas šai jezgai taisa līdzi…ir neiespējami.

Bet lūdzu — bez šautenes — bez zobena — tikai nedarot nekā — un uzvedoties normāli — var atspēkot fašismu.

Tikai nesekojot nelabvēlīgai pavēlei.

Tas nu nav visgrūtākais pārbaudījums manuprāt.

Es masku nevilkšū arī sab. transportā.

Iespējams, ka mani arestēs vai liks cietumā par šo FB postu? Tā jau pagātnes fašisma viļņos ir bijis. Cerams, ka policisti paši nerīkosies pret savu un savu bērnu labklājību, mani sasitot vai apcietinot — ja masku nevelku.

Vai ir zināms sodījums? Cik maksā sods par masku nevalkāšanu?

Centīsies mani sodīt, tad tiesāšos.

Un uz kāda pamata?

Lūdzu vai šī ir pandēmija?

Infection Fatality Ratio
0-19 years: 0.00003
20-49 years: 0.0002
50-69 years: 0.005
70+ years: 0.054
https://www.cdc.gov/coronaviru…arios.html

Uz kādiem zinātnieciskiem pamatiem to par pandēmiju sauc? Pēc kādas definīcijas? Un vai nevajadzētu būt nelegāli Latvijā CV19 saukt par pandēmiju?

Arī: Drostens ir vainīgs ar savu PCR testu. Redzēsim vai to tiesa apstiprinās. Bet PCR tests nav spējīgs infekciju identificēt. Ja Fuellmichs ar savu advokātu, ārstu, un zinātnieku komandu uzvar, tad visa pandēmija izirs. Pazudīs. Nebūs bijusi pandēmija, testi nederīgi, vis.

Dēļ testdēmijas nevar pilsoņus spiest vilkt maskas — un man pat liekas, ka Latvijas pavēlētāji paši paļaujās uz to — ka ignorēsim šīs pavēles. Ka esam gudri diezgan brīvi elpot un brīvi dzīvot.

Un lūdzu — nedarot nekā — atspēkojam fašismu. Tā ir vienreizēja izdevība.

Jo nākošiem soļiem — tur jau sāk apbruņojums būt vajadzīgs. Un jā — latvieši būs ar mieru šaut — bet šāda mēroga pasaules fašismu neesam kā cilvēki sastapuši. “Comply or die” mūs apdraud, un ja pakļaujamies, nevaru apsolīt ka latviešu tauta pārdzīvos.

Latvija kļūtu par angļu un krievu valodas runājošu zonu, jo taču ne rotaļās bērniņi maskās nedrīkst iet, ne dziesmu svētkus nedrīkst organizēt, ne koros nedrīkst dziedāt, ne uz baznīcu nedrīkst iet, un pulcēties drīkst tikai 10 ne 7, ne 6 jā 6 personas. Savādīgi nāks ar šautenēm un sodīs un paņems bērnus jo esat neatbildīgs pret citiem neesat ticīgs vīrusam esat slikti cilvēki…

Es šo vienreizējo iespēju baudīšu ar lielu draudzīgu sirsnīgu smaidu.

Būšu Latvijas sab. transportā, tīrs smaidīgs, smuki saģērbies un BEZ MASKAS.

To arī spēšu patiesā tiesā attaisnot. Tiesas procesus gan pandēmisti nevēlās, jo šie pārkāpumi ir tik acīmredzami, ka variants viņiem ir tikai zaudēt.

Related Articles

PandēmistuGrupas Izmeklēšanas Vajadzība un Apsūdzību Uzmetums

Šobrīd pastāvu uz izmeklēšanas procesa vajadzību Latvijā, lai no valsts iestādēm izraidītu valstij kaitīgos pandēmistus, un viņu kovidkulta ierobežojumus, rīcības, un pavēles. Ar šo iesniegumu, iesaku pandēmistiem atkāpties, un iepazīties ar sekojošo sagatavoto apsūdzību. Pirmais solis ir likt pandēmistiem skaidroties, atvainoties, atcelt kovidkulta ierobežojumus, un atkāpties. Otrais solis ir konkrēta apsūdzība. Ar atkāpšanos no pandēmistu…

Valsts darbinieku e-pasta saraksts

Uzruna epasta adrese Sveiks Aldi! Aldis.Adamovics@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Adamsons@saeima.lv Sveiks Valērij! Valerijs.Agesins@saeima.lv Sveiks Arvil! Arvils.Aseradens@saeima.lv Sveiks Uldi! Uldis.Augulis@saeima.lv Sveika Krista! Krista.Baumane@saeima.lv Sveika Dagmāra! Dagmara.BeitnereLeGalla@saeima.lv Sveika Iveta! Iveta.BenhenaBekena@saeima.lv Sveiks Raimond! Raimonds.Bergmanis@saeima.lv Sveika Dace! Dace.Bluke@saeima.lv Sveiks Aldi! Aldis.Blumbergs@saeima.lv Sveiks Mārtiņ! Martins.Bondars@saeima.lv Sveiks Uldi! Uldis.Budrikis@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Butans@saeima.lv Sveiks Jāni! Janis.Cielens@saeima.lv Sveiks Boriss! Boriss.Cilevics@saeima.lv Sveika Anda! Anda.Caksa@saeima.lv Sveiks…

Responses

dainis w michel