Augsti godātais Lūkassa Kungs, kad mēs varētu, pēc iespējas ātri, tieši, zinātnieciski un juridiski precīzi…

============ Forwarded message ============
From: Dainis Michel <dainis@dainis.net>
To: “JurisLukass”<Juris.Lukass@riga.lv>
Date: Tue, 08 Dec 2020 16:59:41 +0200
Subject: Kad mēs varētu, pēc iespējas ātri, tieši, zinātnieciski un juridiski precīzi…
============ Forwarded message ============

 

Augsti godātais Lūkassa Kungs,

Kad mēs varētu, pēc iespējas drīz, tieši, zinātnieciski un juridiski precīzi parunāties?

Jūsu šodien teiktais: “Policija ir gatava piemērot visus tās rīcībā esošos līdzekļus pret tiem, kuri gaidāmos piketos apzināti ignorēs noteikumus,” patiešām biedē miermīlīgos piketētājus, un pats esmu lūgts spēlēt savas brīvības un demokrātijas atbalstošās dziesmas 12.12.2020.

Jūsu un sabiedriskās kārtības intreses dēļ, kā ari tautas drošības dēļ, jums no sirds lūdzu man uzdot laiku kad mēs varētu rīt, darba dienas norites laikā, parunāties.

Tēmas būtu:

* vai zināt, ka CV19 RT-PCR tests ir viltots, un ka tās attīstītājs, kas to caur WHO Eiropai un Latvijai pārdeva, savu disertāciju viltoja?

* Lai jūs neapsūdzētu Latvijas kovid tribunālā, kas jums būtu vajadzīgs, lai MK pavēles ignorētu? Kādi dokumenti jums būtu vajadzīgi?

* Skatoties uz to, ka lokdauni, distance, maskas, un izolāciju zinātnieciski pierādāmi (un katram dvēselē jūtami), galina vairāk nekā glābj, kas jums būtu vajadzīgs lai jūs atteiktos ar kriminālu aggresiju Latvijas iedzīvotājus spīdzināt?

* Vai jūs varbūt nevarētu likt Latvijas satversmi un cilvēktiesības pirmajā vietā, nevis izpildīt kriminālu vardarbību pret Latvijas iedzīvotājiem?

Patiešām, man personīgi, kā arī manai ģimenei būtu jāzin ko gaidīt. Lai mana mamma un meita nāk līdz skatīties kā es uzstājos un dziedu? Vai jūs plānojiet mūs šaut, gāzēt, ievainot ar ūdenskanonu (kā Vācijā), vai citādi vardarbīgi uzturēties pret tautu?

Sirsnībā,
dainis v. michelis

Related Articles

PandēmistuGrupas Izmeklēšanas Vajadzība un Apsūdzību Uzmetums

Šobrīd pastāvu uz izmeklēšanas procesa vajadzību Latvijā, lai no valsts iestādēm izraidītu valstij kaitīgos pandēmistus, un viņu kovidkulta ierobežojumus, rīcības, un pavēles. Ar šo iesniegumu, iesaku pandēmistiem atkāpties, un iepazīties ar sekojošo sagatavoto apsūdzību. Pirmais solis ir likt pandēmistiem skaidroties, atvainoties, atcelt kovidkulta ierobežojumus, un atkāpties. Otrais solis ir konkrēta apsūdzība. Ar atkāpšanos no pandēmistu…

Responses

dainis w michel